2737
2739
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13124 بازدید | 556 پست

اون چاقه من لاغر

اون سفیده من گندمی 

آرایش زیاد می‌کنه 

ولی من هرچقدرم آرا یش کنم مشخص نی

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ب من خیلی نگاه میکنن اگه برم توجمع قیافم عجیبه حتما 

به منم خيلي نگاه ميكنن زل ميزنن، مخصوصا جاي عمومي، هي مجبور ميشم اينه در بيارم چك كنم ببينم كجاي كار غلطه😆

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

وای من از دخترخالم خعلی بهتر و سفیدترم اما هرجا دوتایی میریم پسرا چشم اونو درمیارن اصن تو مخیلم نمیگنجه اون بهتر باشه اما گویا هس یا اینکه پسرا بدسلیقن😂

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
2728
من عاشق خودمممممم روزی هزار بار روبرو اینه قربون صدقه خودم میرم و خداروشکر میکنم 

اعتماد به نفست ستودنیه

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
بکوبین از اول بسازین

پول میخواد😐

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2738
دوران بلوغ اره چون 180 درجه فرق کردم الان نه عاشق چهرمم هیچ نقصی نداره قیافم 😍😍😍

وايي منم اون دوران افتضاح بودم،يبار مامانم و بابام داشتن حرف ميزدن من پشت در بودم مامانم ميگفت اين دختره رو دستمون ميمونه از بس زشت شده

يبارم خواهرام داشتن حرف ميزدن ميگفتن خجالت ميكشيم بگيم خواهرمونه

اخه اون موقع كل صورتم جوش بود ي جاي خالي نداشت،دماغم هم بزرگ شده بود صورتم لاغر ي هيكل افتضاح هم داشتم

ديگه اول دبيرستان درست شدم

خداي مهربونم شكر🌹دوستت دارم خدا جونم

[QUOTE=91275405]وای من از دخترخالم خعلی بهتر و سفیدترم اما هرجا دوتایی میریم پسرا چشم اونو درمیارن اصن تو مخیلم نمیگ ...[/QUOعزیزم پسرا کور رنگی هستن فرق سفید رو با زرد مایل به استفراغ نمیدونن

به نظر اونا اکتفا نکن

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
اون چاقه من لاغر اون سفیده من گندمی  آرایش زیاد می‌کنه  ولی من هرچقدرم آرا یش کنم مشخص ...

عکستو بذار ببینمت 😆😆

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
به منم خيلي نگاه ميكنن زل ميزنن، مخصوصا جاي عمومي، هي مجبور ميشم اينه در بيارم چك كنم ببينم كجاي كار ...

خخ

اونا که بهت خیره میشن بهشون نگاه میکنی چکار میکنن؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
[QUOTE=91275405]وای من از دخترخالم خعلی بهتر و سفیدترم اما هرجا دوتایی میریم پسرا چشم اونو درمیارن ا ...

😂😂😂😂

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....