2733
2734
عنوان

سوتیِ نی نی سایتی داری ؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 72 پست
خیلی پیش اومده عزیزمو قلب فرستادم واسه ی کاربر بهد فهمیدم آقاع😩

وای اره😭

یه بار چن نفر از خانما با یه اقایی درمورد شب جمعه میحرفیدیم اونم بحثای باز وسطاش من فهمیدم اقاس انقدر ناراحت شدم به بقیه خانما گفتم گفتن ما از اولش نیدونستیم چیه مکه از پشت گوشی مبخاد مارو بخوره

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
سلام یگانه خوبی کم پیدایی وروجک

وااای سلام😍😍😍😍دیشب یادت بودم اتفاقن

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم یه تاپیک دیگه زدی تقریبا با همین موضوع ب صدم ثانیه نرسیده پاکش کردی 😉😉😉

نمیشه که پاکش کنی

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2731
خیلی پیش اومده عزیزمو قلب فرستادم واسه ی کاربر بهد فهمیدم آقاع😩

منم یه بار به یکی شون گفتم گلم😩😅

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
بچه ها سوتین فنر دار میخوام بخرم، مثلا سایزم 75 هست، فنر دارو باید 80 بگیرم؟؟؟؟

😕😕😕

الانم یه تاپیک دیگه زدی تقریبا با همین موضوع ب صدم ثانیه نرسیده پاکش کردی 😉😉😉

اره دیدم ساعت دوعه گفتم همه خوابن بعد‌گفتم بیخیال همون دوسه نفرم که هسن بخونیم یکم از فاز غم وخیانت بیان بیرون 😁

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
وای اره😭 یه بار چن نفر از خانما با یه اقایی درمورد شب جمعه میحرفیدیم اونم بحثای باز وسطاش من فهمید ...

😑اون چه بیشعور بوده 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2738

آهنگ عالیجناب عشق رو واسه کاربری که اسمش عالیجناب عشق بود نوشتم 

ولی هر جای دیگه ی اهنگ که میگفت عشق  من  ِش نوشتم 

ینی به جای فرشته ی عذاب  ، عشق    نوشتم فرشته ی عذابش 

و همینطور ادامه دادم 

تازه کلی هم خوشحال بودم یهوو ریکشن نشون دادم نسبت به اسمش 

بعد یکی از کاربرا   کلی ایموجی خنده گذاشت  بعد نوشت آهنگو اشتباه نوشتی 😑😅

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
اره دیدم ساعت دوعه گفتم همه خوابن بعد‌گفتم بیخیال همون دوسه نفرم که هسن بخونیم یکم از فاز غم بیان بی ...

چه حور پاک کردی😕

منم یه بار یه تایپیک بودم درمورد اینکه کسی ازطریق پیشاب باردار شده

من فکرکردم منظورش جاییکه ادرارخارج میشه آخه به اونجاهم میگن پیشابراه

اولین پست نوشتم این چه سوالیه مگه آدم فضاییا ازاین طریق حامله بشن

بعد دیدم همه نوشتن بله ماشدیم هنگ کردم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
منم یه بار به یکی شون گفتم گلم😩😅

😩خیلی حس بدیه خواهر😆

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
وااای سلام😍😍😍😍دیشب یادت بودم اتفاقن

قربونت.نمردیم یه عزیز یادم بود‌خوشمان امد تنکیو‌.هنوز با این سابقه کسی منو یادنمیکنه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706