2733
2739
عنوان

سوتیِ نی نی سایتی داری ؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 72 پست
خیلی پیش اومده عزیزمو قلب فرستادم واسه ی کاربر بهد فهمیدم آقاع😩

یاخدا رحم کن

من به بیشتریا میگم گلم عزیزم فدات

خدامیدونه  چقدر سوءتفاهم ایجادشده

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
منم یه بار یه تایپیک بودم درمورد اینکه کسی ازطریق پیشاب باردار شده من فکرکردم منظورش جاییکه ادرارخا ...

😂😂😂😂😂

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو رو خدا کمک کنین، پرو نداره پولم هدر میره اگه اندازه نشه

من هنوز سایز خودمو نمیدوتم 

از مامانم هر دفه میپرسم😂😂😂

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
آهنگ عالیجناب عشق رو واسه کاربری که اسمش عالیجناب عشق بود نوشتم  ولی هر جای دیگه ی اهنگ که میگ ...

از این به بعد سرچ کن نوشته آهنگ میاد کپی پیس کن انقدر عذاب نده خودتو😆😂

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

يبار يكي بهم گفت بيا تل گرام

گفتم ندارم

تو يه تاپيك با يكي ديگه صحبت ميكرديم گفتم اره فلان كانال تل هستم منم

ريپلايم كرد

من😨

اون😏

استارتر😧

تاپيك😱

تل گرام🤣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
یجا یکی ازم خ تعریف کرد منم گفتم لطف داری مهربانون بانو فداتون بشم و اینا با یه عالمه بوس و قلب و پر ...

ومنم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2740
قبله اینکه کسی کامنت بزاره میشه پاک کرد 

دوروغ😳

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
تو رو خدا کمک کنین، پرو نداره پولم هدر میره اگه اندازه نشه

اره باید بزرگتر بگیری ازسایز خودت.قالب کوچیکم نگیر خوب نیس

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 چقد تو حس بودی

اخه تقصیر من نبود من اول بخاطر اینکه یه وقت کلمه ای رو اشتباه ننویسم رفتم از تو نت کپی کردم  بعد دقیقا از همون سایتی ورداشتم که اونم اشتباه نوشته بود  

ولی خب سوتی محسوب میشه چون خودمم اهنگو گوش دادم ولی اصلا حواسم نبود متن اشتباهه 

تازه اون آهنگ چاووشی هست که میگه از پا و سر بریدی   من همش فکر میکردم میگه اسبامو سر بریدی 😌😑😑😌😌😌😅😡

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
يبار يكي بهم گفت بيا تل گرام گفتم ندارم تو يه تاپيك با يكي ديگه صحبت ميكرديم گفتم اره فلان كانال ت ...

چرا خب نرفتی😏

یاخدا رحم کن من به بیشتریا میگم گلم عزیزم فدات خدامیدونه  چقدر سوءتفاهم ایجادشده

بعضیاشونم انقدر بیشخصیتن میان درخواست دوستی میدنط😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗