2737
2739
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42200 بازدید | 365 پست

بچه ها حالا من چیکار کنم اگه اومد اگه پیام داد من چی بگم چیکار کنم این ادم بشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
که خانوادم اومدنو کلا طرف اونو گرفتن ک زن باید زبونش کوتاه باشه و فلان منم قضیه خیانتو ب مامانم گفت ...

چرا زندگيتو ول كردي هر روز هر روز خونه مادرتي؟؟هرچيزي حدي داره،حتي ديدن پدر و مادر.اي بابا،وقتي دل نميكنين از خانواده هاتون شوهره دنبال فرصت دل ميبنده به يكي ديگه.سنتون هم كمه چرا ازدواج ميكنين آخه😡😡😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم بگم نزدیک عروسی رفته بودیم وسایل اتش بازی بخری یه خاونمی ازم خوشش اومده بود ازم تعریف کرد بعد اون شوهرم خیلی رو حجابم حساس شده بعد اون خیانت منم دیگه به حرفش گوش ندادم هرجور دلم میخواد میگردم ولی تنها نمیزاره جایی برم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
چرا زندگيتو ول كردي هر روز هر روز خونه مادرتي؟؟هرچيزي حدي داره،حتي ديدن پدر و مادر.اي بابا،وقتي دل ن ...

عزیرم من یکسال و خورده ایه عروسی کردم تو بارداریم تو بدترین شرایط نرفتم خونه مادرم الان بخاطر بچه هام میرم گناه دارن دوتاس نمیتونم برسم

2731
همش تقصیره مادرشه پریشب دارم بچه شیر میدم میگه بلندشو برا پسرم جا بندازم گفتم بچه بقلمه میگه خسته کو ...

ميخواستي بهش بگي تو ننشي خيلي دلت ميسوزه خودت پاشو جاشو بنداز

مگه مادرش با شما زندگي ميكنه؟؟؟

ترخدا هرکی راهی میدونه بهم بگه یخورده اروم شدن فقط بهم بگید چیکار کنم که شوهرم تکرار نکنه چی بهش بگم 

عزیرم من یکسال و خورده ایه عروسی کردم تو بارداریم تو بدترین شرایط نرفتم خونه مادرم الان بخاطر بچه ها ...

ببخشيد عصباني شدم ها،فقط ازينكه خودشو ننه عفريته اش تو رو اينجوري مظلوم گير آوردن حرصم دراومده.كاش مادرت بيشتر ميومد بهت سر ميزد

ميخواستي بهش بگي تو ننشي خيلي دلت ميسوزه خودت پاشو جاشو بنداز مگه مادرش با شما زندگي ميكنه؟؟؟

اصلا هیچکار نمیکنه عموی شوهرن اومد دیدنی بچم با زن و بچش زنعموی شوهرم ب دخترش گفت پاشو ظرفارو بشور گناه داره با دوتا بچه مادرشوهرم گفت ولش کن خودش میشوره.

تو یه ساختمونیم اونا بالا ما پاین

2738
ببخشيد عصباني شدم ها،فقط ازينكه خودشو ننه عفريته اش تو رو اينجوري مظلوم گير آوردن حرصم دراومده.كاش م ...

عیب نداره گلم.مادرم خیلی بیاد روزی یک ساعت میاد اونم هروقت اومد بچه هام خواب بودن بچه هام شبا بیقرارن

اصلا هیچکار نمیکنه عموی شوهرن اومد دیدنی بچم با زن و بچش زنعموی شوهرم ب دخترش گفت پاشو ظرفارو بشور گ ...

دختر دايي منم اينطوري بود.بيست سال با مادرشوهرش زندگي كرد،احساس ميكردم اين آخريها رواني شده.اما با اين قرعه كشي ها پول جمع كرد به شوهرشم گفت از كسي قرض گرفتم كه شوهره پر رو نشه رفت يه جا اجاره كردن.الان راحت شده،تا يكم با شوهره بحث ميكرد ننه اش سريع انگار پشت در باشه زود ميومد دعواي اينا شديدتر ميشد.اينم طفلك فقط سكوت ميكرد تا ننش بره

دختر دايي منم اينطوري بود.بيست سال با مادرشوهرش زندگي كرد،احساس ميكردم اين آخريها رواني شده.اما با ا ...

ما پولم داریم من خودم باشگاه کار میکردم پس انداز دارم حاظرم طلاهامو پولام بدم فقط برم نمیزلره ننش

خودت چند سالته؟؟

۱۸

ما پولم داریم من خودم باشگاه کار میکردم پس انداز دارم حاظرم طلاهامو پولام بدم فقط برم نمیزلره ننش

يواشكي رو مخ شوهرت برو با آرامش،دلشو به دست بيار بزارش تو عمل انجام شده ننشو.يه جا رو پيدا كنين بعد كه خواستين برين بزاريد ننش بفهمه

2706