2733
2739
عنوان

خدایا اخه چرا

422 بازدید | 35 پست

نمیتونم حالمو توصیف کنم نمیدونم چی  بگم از کجا شروع کنم

خدایا دیگه نمیخوام هیچی درست بشه هیچی نمیخوام دیگه فقط دلمو اروم کن به همینم راضیم 

فقط میخوام بگم خدایا اخه چرااااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، 
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
2728

الهم صلی علی محمد و آل محمد

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2738

میدونم گفتن حرفم تاثیری در حالتون نمیتونه بزاره ولی نا امید نشین من خودم خیلی پوست کلفتیم یه مدت انقد اتفاقات بد سرم خراب شد واقعا بریده بودم نمیگم یعدا درست شد نه ولی یه خورده بهتر از اون شزایط شد 

با اجازه استارتر 

خانما ۸۰۰ تا دیگه امن یجیب مونده 

انشالله گره از کارتون باز بشه کمک کنین تا اذان صب تموم بشه 

استارتر جان خدا اگع چیزی بهت نداد بدون 

اون به ضررت خواهد بود 

خدا خیلی مهربونه 

چیزی که بدونه برا بندش ضرر داره نمیده 

عزیزم انشالله به صلاحتون بشه هر چی هست 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2706