2733
2734
عنوان

وقتی ک ....

481 بازدید | 37 پست

تو نینی سایت یکی پست میزاره منم جوابشو میدم حتی شوخیم میکنم بعدها میبینم مرد بوده ی حس بد بهم دست میده و خیلی ناراحت میشم چون احساس میکنم ک گناه بوده شمام همین حس رو دارین😐

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا میفهمی که مرد بوده؟؟؟ من حسم همیشه بهم راس میگه لفظ و بیان خانومارو خوب میشناسم

خوب اسماشونو میخونم میبینم نوشته جنسیت مرد حالم ی جوری میشه 

نی نی یار گفت دارن یه کاری میکنن که برای کاربران اقا یه تیک مشخص یا رنگ مشخص نشون بده که معلوم شه اقا هستن.

2740

من که اصن دقت نمیکنم

تو هم اینقد حساس نباش تو که منظوری نداری

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡

دقیقا همین حسو دارم... تازه امروز یه اتفاقی افتاد که حس نفرتم کرد🤭😷

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
نمیدونم چرا عذاب وجدان میگیرم فک میکنم ی نوع خیانت کردن ب همسره 

تو منی یا من تو؟! حتی روم نمیشه تو صورت شوهرم نگاه کنم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
دقیقا همین حسو دارم... تازه امروز یه اتفاقی افتاد که حس نفرتم کرد🤭😷

چیبود بگو دیشب ی مردی بهم نمیدونم چیگفت منم فک کردم زنه نوشتم کوفت دارم درددل میکنم ی استیکر خندم فرستادم بعدا دیدم مرده تپش قلب گرفتم😢