2737
2734
عنوان

وقتی ک ....

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 37 پست
شورشو دراوردین به خدا  واسه ماها جهان سوم کمه باید بگن جهان دهم  اخه یه جایی که کسی کسی ...

حالا چون کسی کسیو نمیشناسه باید عادی باشه روشنفکری خانم ب این چیزا نیستها فک نکنین با ی حرف زدن با ی غریبه الان دیگه جهان سوم نمیگن بهمون 

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده درکت میکنم

بخدا قسم یادش میفتم بدنم یخ میزنه😭😭😭😭

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2731
باز بدتر اینه ک ی عده مارو عقب مونده فرض میکنن

میدونی من خودم خیلی به مسئله برابری حقوق زن و مرد اهمیت میدم و واقعا از این همه تبعیض ناراحتم.

اما خب این مسائل این چنینی برام خیلی سخته نمیدونم چرا.مثلا من حتی جلو اقایون حجاب انچنانی نمیگیرم به همه دست میدم و خلاصه اونطوری نیستم که ارتباط با جنس مخالف برام ملموس نباشه.اما واقعا حس بدی بهم دست داد اونکارو کردم.😓😓😓

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2740