2733
2734
عنوان

اونایی که مادراشون شاغلن یا بودن.

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 57 پست
همیشه به کسایی که با مادرشون خوبن حسودیم میشه.دلم میخاد باهم وقت بگزرونیم.ولی اصلا فرصتشو نداره

من مامانم هم چنان شاغله ولی خیلی راضیم همیشه پول داشته هرچی خاستم خریده مثلا برا جهیزیه و سیسمونی بابام ک بام لج میکرد خیالم راحت بود مامانم همه چی میگیره همین النم خیلی هوامو داره بنظرم میارزه

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خوبی؟

نه عزیزم.

ولی دارم رو خودم کار میکنم

نمیخوام بقیه زندگیم رو خراب کنم ب خاطر بی مهریاش.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2731

مگه شغلشون چیه؟؟مامانتون کمک خرج هستن در خانواده؟یا این مسولیت کلا به عهده ایشون؟

البته حس مادری ربطی به شاغل بودن یا نبودن نداره و خیلیا خانه دار هستن و مادری رو بلد نیستن و همینطور بالعکس هم اتفاق افتاده در کنار شاغل بودن مادر نمونه یی هم هستن

منم همینجوریم با مادرم ولی فک نکنم اون تلاششو کرده خیلی جاها از خیلیا که شاغل نبودن بیشتر پشتم بوده ...

بازم خوش به حالتون.

مادر من اصلا برام وقت نزاشته.الان احساس میکنم پر از خلا عاطفیم  

من مامانم معلم هستن ...تازه تک فرزندم ...بسیار رابطه صمیمی داریم ...کیفیت زمان مهمه نه کمیت ...خیلی ...

اینکه تک فرزندی و مادرتون شاغلن مثل منید ولی اونور قضیه نه..برعکسیم

زنده باشن مادرتون

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2738
استاد دانشگاه.

مامان منم 😊😊ولی متاسفانه من خودم ب هیجا نرسیدم هنوز🤣

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
مگه شغلشون چیه؟؟مامانتون کمک خرج هستن در خانواده؟یا این مسولیت کلا به عهده ایشون؟ البته حس مادری رب ...

نه مادر من مادری کردن اصلا بلد نیست.

تدریس .

نه اصلا کمک خرج نیست.اصلا کار کردنش لازم نیست

چه های کلاس  بسیار عالی

قلبم درد گرفت این جمله رو نوشتی

منم همین طور .ولی نمیشه.یادم نمیره.رفتارای الانشم اذیتم میکنه

چندسالته؟

تافی جان درسته خلا هست..همین الانشم من ب مشکل برخوردم ولی خودم رو تحویل میگیرم... حواسم ب خودم هست...  از راه های معقول جبرانش میکنم.

چندسالته؟ تافی جان درسته خلا هست..همین الانشم من ب مشکل برخوردم ولی خودم رو تحویل میگیرم... حواسم ب ...

اخرای 20.

منم اعتماد به نفسم داغونه.از گذشتم متنفرم.میرم مشاوره.قرص میخورم.سعی میکنم به خودم تلقین کنم همه چی خوبه.ولی اخرش همون ادم افسرده ی سابقم.

2706