2733
2739
عنوان

خانم های خوش سلیقه بياين... نظر ميخوام واسه موهام

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 24 پست

اینم خوشگله... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مصری بزن خیلی نازه😍😍😍

وای خیلی دوس دارم... فقط موهام حالت دار... بذ ميشه 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2731

آره اينارو تو گوگل دیدم....خیلی نازن... ممنون... راستی بچه ها با موی کوتاه پیر ب نظر نميام؟ 

اگه موهات لخت بود مدل زیاد بود مصری کلوشی فارا سوفیا 

دقیقا... همین مورد هم منو میترسونه ک نکنه زشت بشم 

2738

سس مایونز بزن نرم شن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش