2733
2734

سلام دخترها.... موهام تقریبا نزدیک بند لباس زيرم هست... ولی چون قبلا دکلره کردم تقریبا 10سانت از موهام ب شدت سوخته.... موهامم حالت داره و مجعد... پول کراتینه هم ندارم... هر چی ماسک مو میزنم فایده نداره... ميخوام کوتاه کنم... ب نظرتون چ مدلی قشنگ تره... البته دوس ندارم از گردنم بالاتر باشه... صورتم نه کشیده است نه گرد... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

یعنی کسی نیست نظری بده 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من موهام تا باسنم.بود. دکلره کردم برا عروسیم وز شد. پسرونه زدم یک هفتس. اخیشش راحت شدم جون بگیرع موه ...

من شوهرم نمیزاره پسرونه بزنم... و اینکه تا حالا موهام کوتاه کوتاه نبوده... ی جورايي میترسم انگار جرات ندارم... 

من موهام تا باسنم.بود. دکلره کردم برا عروسیم وز شد. پسرونه زدم یک هفتس. اخیشش راحت شدم جون بگیرع موه ...

ميخوام در حد این عکس کوتاه بشه... ب نظرتون بده؟ 

من شوهرم نمیزاره پسرونه بزنم... و اینکه تا حالا موهام کوتاه کوتاه نبوده... ی جورايي میترسم انگار جرا ...

من برعکس، شوهرم عاشق موی پسرونس. هی میگه دیگه تمیزارم موهات بلندکنی

❤️همسرم❤️
2738
من برعکس، شوهرم عاشق موی پسرونس. هی میگه دیگه تمیزارم موهات بلندکنی

من شوعرمم راضی بشه خودم جرات ندارم...مدل مو خوشگل نمیشناسین؟ 

این ججوره

خیلی نازه... ولی موهام لخت نیست. فر درشته... 

بگو آرایشگر موهاتو خورد کنه که لایه های روی مو که بیشتر آسیب دیدند کوتاه تر باشه.حداقل میتونی با کش ...

دلم ی مدل جدید میخاد... اکثر اوقات خرد کردم 

2706