2737
2739
عنوان

مگه داریم این همه خوش شانسی😲

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 63 پست
عزیزم میشه بپرسم دخترت موقع تولد چند کیلو بود واینکه طبیعی اومد یاسز؟

۲۸۰۰

میگفت طبیعی بیار خودم خواستم سزارینم کنه 

البته شوهرم گفت رضایت نمیدم به زایمان طبیعی گفت امضا نمیکنم و از این حرفا

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بد ویار بودم سه ماه اول بیهوش بودم فقط میومدن سرممو عوض میکردن و میرفتن من هیچی نمیفهمیدم 

بعد 4ماه حالت تهوع عادی شد نفس تنگی و ترش شروع شد 

بعدشم روم پاهایم که بیش از اندازه بود که گفتن ممکنه رگ قلبت گرفته باشه  و...

آخرم بعد 10ساعت درد کشیدن ضربان قلب بگم ضعیف شد و سزارین شدم یعنی درد گفتگو کشیدم

بعدم دخترم سینه نگرفت و تا یک هفته جیغ میزد تا بعد یک هفته که براش شیر خشک گرفتم مجبور شدم شیر خشکی شد دخترم

بعدم تا سه ماه شب بیداری و روز بیداری 

الانم قربونش بزم هشت ماهشه هنوزم شب تا صبح خوب نمیخابه 

حالا من خوش شانسم یا شما؟؟؟

2728
نارکشcitizen فک کنم باتریش کمه

مارکش خوبه

باتری شو عوض کن پس اگر عوض کردی حل نشد احتمالا کاف سوراخه از تجهیزات پزشکیا میتونی بخری ولی حتما این کارو بکن عزیزم فشار بالا خطرناکه گلم ان شاالله نی نیت سالم و تپل مپلی بیاد توی بغلت

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
مارکش خوبه باتری شو عوض کن پس عوض کردی حل نشد احتمالا کاف سوراخه از تجهیزات پزشکیا میتونی ...

مرسی گلی الان باتری تازه انداختم یه باز گفت دوازده یه بار گفت یازده😕

2740
۲۸۰۰ میگفت طبیعی بیار خودم خواستم سزارینم کنه  البته شوهرم گفت رضایت نمیدم به زایمان طبیعی گف ...

به سلامتی بزرگ شه دختر گلت واسه منم دعا کن😍😍

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
مرسی گلی الان باتری تازه انداختم یه باز گفت دوازده یه بار گفت یازده😕

هر دو تا از یه دست بود یا دستت رو عوض کردی؟ بین دو دست یه دونه اختلاف نرماله اگر از یه دست هم خواستی بگیری باید بینش حداقل پنج دقیقه فاصله بدی وگرنه غلط نشون میده

فشارت نرماله عزیزم اونی که اول نشون داده درسته

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
راستی قبلش امپول ریه نزده بودین؟بچه نرفت دستگاه؟

نه نزده بودم 

نه خداروشکر نرفت

وزنش ۲۸۰۰ بود ریه هم کامل بود شکر خدا

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اها پس باید فاصله باشه بینشون🤔 از یه دست بود اول گفت دوازده  صبر میکنم یه ربع دیگه بگیرم

آره عزیزم باید فاصله باشه

موقع گرفتن فشار صحبت هم نکن بالا نشون میده

قبل از اینکه فشار رو بگیری یه پنج دقیقه بشین ریت قلبیت نرمال بشه بعد بگیر

کاف رو خالی کن همونجوری که توش باد داره دوباره فشار نگیر پایین نشون میده

آره عزیزم باید فاصله باشه موقع گرفتن فشار صحبت هم نکن بالا نشون میده قبل از اینکه فشار رو بگیری یه ...

وایی مرسی از راهنماییت من تا دراز میکشم میگیرم بادشم خالئ نمیکردم این سری ببینم چی میشه

2706