2737
2739
عنوان

پوستاتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 66 پست

امکان داره بعضی وقتا یکم بشورمش 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان روغن نارگیل زدم گاهی هم آرگان میزنم صبح که پا میشم با فوم یا ژل سینره یا سی گل میشورم بعدم ضدافتاب میزنم گاهی هم آبرسان...اگه برم بیرون ضدافتاب میزنم از بیرون که بیام اولین کار میرم صورتمو میشورم با ژل یا فوم بعد ابرسان یا روغن آرگان یا ویتامین سی ...هفته ای دوبارم لایه برداری میکنم ....

2728

با فوم میشورم صبحها بعدش تونر و ابرسان و دورچشم و صدافتاب حتی اگه خونه باشم ،عصرا هم معمولا ماسک طبیعی میزارم ،هفته ای دوبار اسکراب میکنم ،شبا با ژل میشورم ،بعدش تونر ،لایه بردار خفیف ضد جوش  یه شب درمیون یه شب هم روشن کننده ،دورچشم ،روغن بادام شیرین هم ب گردن میزنم ،ب دستامم مرطوب کننده ،ابوهامم روعن کرچک و سیاهدونه😕

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
2738
مارکشون و اینکه اگه میشه عکساشو برام بزاری ؟؟؟بهتره خودم بگیرم یا برم پیش دکتر

ببین یه پیج هست تو اینستا beauty adviser اگر درست نوشته باشم😁😁خلاصه اینکه نقد تمام محصولات ایرانی وخارجی میزاره واقعا محتوا داره در مورد روتین هرروز واینجور چیزام توضیح داده برو محصولاتی که مناسب پوستته وقیمتش برات اوکی انتخاب کن از داروخونه بخر استفاده کن واجبترین چیزم که ژل شستشو وتونر وآبرسان میری داروخانه نمیدونی چند چنده یهو میکنن تو پاچت دیگه از اینکه به خودت برسی پشیمون میشی😂😂😂

ببین یه پیج هست تو اینستا beauty adviser اگر درست نوشته باشم😁😁خلاصه اینکه نقد تمام محصولات ایرانی ...

وای من خیلی دوسش دارم از بلاگرای محبوبمه ک حرفشو خیلی قبول دارم👌

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

فقط هفته ای یبار ماسک خاک رس کالیبل میزنم چون گول خوردم کلی پولشو دادم  بعد دیدم تاریخ انقضاش دوماه دیگس حال نداشتم پس ببرم به داروخونه😐همین 

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
2706