2737
2739
عنوان

پوستاتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 66 پست
فقط هفته ای یبار ماسک خاک رس کالیبل میزنم چون گول خوردم کلی پولشو دادم  بعد دیدم تاریخ انقضاش د ...

ی بار ماسک خاک رس گذاشتم تا دو سه روز مثل سرخ پوستا شده بودم😂😂😂😂

نی نی یار دلخورم ازت😭😭
باید وسواستو درمان کنی عشقم اینجوری پوست صورتت از بین میره انقدر میشوری😂😂😂😂😂😂

اره حالا اخر هفته نوبت مشاور دارم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واییی غلاغسیا چقد استفاده کردم عزیزم😂😂

برو تو تاپیکام چندتا تاپیک قبلم صفرتاصدِ مراقبت پوست رو گذاشتم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
وای من خیلی دوسش دارم از بلاگرای محبوبمه ک حرفشو خیلی قبول دارم👌

دقیقا برا من حکم کتاب مرجع داره اول اونو چک میکنم با احترام به بقیه بیوتی بلاگرا اما تو محصولات مراقبتی و بهداشتی این یه چیز دیگس❤

2740
مارک کرم هات ؟؟؟یا هرچی ک استفاده میکنی؟؟

من پوستم مختلطه مستعد جوش هم هستم هر دوره یه چیزی میزم چیزایی ک الان دارم،فوم یونی لد،ژل ایپلاس،دورچشم فیس دوکس ،دورچشم پریم ،ابرسان بایورگا،تونر بایورگا،لایه بردار اوریاژ،روشن کننده اردن،ضدافتاب بایودرما و سیگل ،مرطوب کننده هیدراتاچ  مای  واسه دستام

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
آبرسان  دور چشم ویتامین سی  تونر ضد جوش ماساژ کرم شب  مرطوب کننده ژل شست شو&n ...

ویتامین سی چه مارکی میزنی؟راصی هستی؟جوش نزدی باهاش؟

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
مرسی گلم نتیجه گرفتین وقتی استفاده کردین؟؟

آره خیلی خوبه من زمستون خیلی پوستم خشک میشد بعددیگه سعی کردم همون روتینو حتما انجام بدم خدایی تاثیر داشت انگار پوستم جون گرفت

ی بار ماسک خاک رس گذاشتم تا دو سه روز مثل سرخ پوستا شده بودم😂😂😂😂

آخه واسه پوسته چربه گفتم یه ماسک واسه روشن شدن پوستم میخام اینو داد 😐 ماسک خاک رس واسه گرفتن چربیه پوسته فک کن بعد تازه دوماه فقط تاریخ داره بد گولی خوردما😩😩😩90تومن 😭😭😭 

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
من پوستم مختلطه مستعد جوش هم هستم هر دوره یه چیزی میزم چیزایی ک الان دارم،فوم یونی لد،ژل ایپلاس،دورچ ...

دوستم روشن کننده جوابه؟؟من کنار لبم یه تیکه کوچیک لک افتاده بزنم اوکی میشه؟؟؟🤔🤔

2706