2733
2734
عنوان

شام چی داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوبیا پولو رو ما گیلان اینطور درست میکنیم 

نمیدونستم 

اینو مامانم همیشه درست میکرد منم از اون یاد گرفتم البته بدون سیب زمینی 

ولی من چون شوهرم سیب زمینی دوس داره اونم اضافه کردم به دستورش

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2731
نمیدونستم  اینو مامانم همیشه درست میکرد منم از اون یاد گرفتم البته بدون سیب زمینی  ولی م ...

البته من که آشپزی نمیزاره مادرم....پیرشدم خونه موندم.هر نظری میدم میگه برو خونه خودت درست کن.خونه من هم که خونه اخرته..چی بگم خدا نخواست دلم میخواد فلفل دلمه ای بریزم تو ماکارونی قارچ بریزم..سیر توغذاها.. خیارشور تو سالا شیرازی...میگه برو خونه خودت ازین قرطی بازیا

ساندویچ مرغ و قارچ با سالاد کاهو خوردیم 

جا همگی سبز 🤌😋💚

دوپیازه آلو درست کن با نون بخور 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
البته من که آشپزی نمیزاره مادرم....پیرشدم خونه موندم.هر نظری میدم میگه برو خونه خودت درست کن.خونه من ...

ای بابا دور از جون 

مگه چند سالتونه؟ 

ایشالا به خواسته دلت می‌رسی 

منم مامانم حساسه خیلی ولی خب نظری میدادم یا الان چیزی بگم انجامش میده ببینیم خوب میشه یا نه تو هر موردی حالا چه آشپزی چه چیزای دیگه

یا من خودمم زیاد نظر مامانمو تو آشپزی و لباس و چیدمان خونه میپرسم 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

بارداری همینه

به نظر من چیزه شیرینی تو بارداری نیس

برا من که اینطوره شیرینی نداره

همش اذیت همش درد و بی خابی

ویار شدید غذا نخوردن

هیچ چیزه خوبی تو بارداری نصیب من نشد

البته از بزرگترینش که سلامت بچس فاکتور بگیریم