2737
2734
عزیز دلم معلومه که انسان با ایمان و درستکاری هستی امیدوارم همیشه خوشبخت و عاقبت بخیر باشی دوست عزیزم ...

در مورد این که ما همه فرزندان او هستیم هم ایه در انجیل هست : 

انجیل یوحنا باب ۳ 

و خداوند این امایز را به تمامی افرادی که به او ایمان می اورند داد که انها را فرزند خود بنامد نه بنده یا برده 

امین

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
ممنونم بابت نوشتت‌ن عزیزم نه اشتباه لفظی نیست در کتاب مقدس ما مسیحیان این طور امده  منظور ما ...

آره عزیزدلم میفهممت چی میگی دین مسیح دین ماهم هست و بدون که دین اسلام ادامه ی اون دینه یعنی کتاب قرآن ادامه ی کتاب انجیل هست  من منظورم اینه که خود خداوند خیلی از اینکه فرزندی بهش نسبت داده میشه و یا پدر مورد خطاب قرار میگیره ناراحت میشه و چندین بار فرموده اند ه همچین نسبتی ندهید در حالی که همه مخلوق و بنده ی من هستند و مخصوص راجب گفته ی مسیحیان که حضرت عیسی علیه سلام رو پسر خداوند مورد خطاب قرار میدن . دوست گل من امیدوارم خدای نکرده از حرفای من بد برداشت نکنی و دلخور نشی به خدا قسم که نیتم خیره عزیزم و قصد جسارت ندارم  فقط تو دوست عزیز و هموطنم رو که میبینم اینقد انسان درستکار و دل پاکی هستی خواستم از گفته های پروردگارت که شاید نشنیده باشی آگاهت کنم عزیزم. الهی که همیشه زیر سایه ی پر مهر خالقت باشی و خودش نگهدار ایمانت باشه که با سربلندی یه روزی که امیدوارم بعد از ۱۰۰۰ سال باشه بری پیشش

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد این که ما همه فرزندان او هستیم هم ایه در انجیل هست :  انجیل یوحنا باب ۳  و خداون ...

بنده با برده فرقش زمین تا آسمان هست عزیزم  آخه در قرآن که ادامه ی انجیل و کامل شده ی انجیل هست خداوند فرموده اند به مخلوقاتم بگید که من از این تهمتها که به من میبندند مبرا هستم من نه زاده شدم و نه فرزندی دارم .  ولی من میفهمم که شما در اصل و در دلتون منظورتون این نیست که واقعا ( خدا مرا ببخشد) فرزند خدا هستید  یه جور حس متعلق بودن به خالقتون رو دارید که همگی در اصل به دنبال یه منظور هستیم منتها در گفتارتون اینگونه هست  که خداوند ازتون خواسته که به زبون نیارید شریک و فرزند برای خداوند قرار ندهید 

بنده با برده فرقش زمین تا آسمان هست عزیزم  آخه در قرآن که ادامه ی انجیل و کامل شده ی انجیل هست ...

نه منظورمون شریک قرار دادن او نیست و یا اینکه بگیم او مثل انسان بچه میاره 

منظور محبت و نگاه او بماست

در مورد قران این مورد صحیح نیست قران تکمیل کننده انجیل نیست و ابدا ربطی به کتاب مقدس نداره کاملا یک کتاب دیگه ای هست با ادبیات کاملا جدا و متن جدا 

کتاب ما خودش کامله در این مورد ایات بسیار در عهد عتیق و جدید هست که اگر مایل باشید میتونید خودتون مطالعه بفرمایید من ادرس ایات را میدم:

کتاب اشعیای نبی در عهد عتیق 

کتاب انجیل یوحنا 

کتاب مکاشفه یوحنا

کتاب تسالونیکیان

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728
اخی عزیزم الهی همه سلامت و شاد باشن  اشکال نداره من که مسیحیم براتون دعا کنم؟  میخام تمو ...

چه ایرادی داره عزیزم؟ ادیان فرق داره بله ولی خدای ما یکی هست با قلب پاکت واسه همه دعا کن 💖

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
چه ایرادی داره عزیزم؟ ادیان فرق داره بله ولی خدای ما یکی هست با قلب پاکت واسه همه دعا کن 💖

ممنونم عزیزم بروی چشمم 

دعاهاتون قبول باشه

دکتر میگه هیچ مشکلی نداری نمیدونم چرا جواب نمی گیرم دیگه خسته شدم تو رو به خدا دهان کنید من آنقدر رو ...

نه بابا چی میگی ابجی احتمالا قرص خوردی یکم عقب افتاده تخم گذاریت بی نظم شه یا بی موقع اقدام گردی.... به وقتش اقدام کن حله 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
ممنونم عزیزم بروی چشمم  دعاهاتون قبول باشه

قبول حق عزیزم😚

2738
ممنونم بابت نوشتت‌ن عزیزم نه اشتباه لفظی نیست در کتاب مقدس ما مسیحیان این طور امده  منظور ما ...

عزیزم حضرت مریم ع  با اراده ی خداوند حضرت عیسی را باردار شدن  همینطور که خداوند وقتی این دنیا را و انسان ها را آفریدند فقط با اراده ای.  خواستند بیافرینند و آفریدند .  خداوند اراده کرد و خواست و حضرت مریم را باردار کرد

عزیزم حضرت مریم ع  با اراده ی خداوند حضرت عیسی را باردار شدن  همینطور که خداوند وقتی این د ...

شما مشخصه حتی یکبار هم کتاب انجیل رو نخوندید

مریم مقدس توسط روحالقدوس باردار میشه 

ایات در ابتدای انجیل لوقا قرار گرفتن 

دعا کنید دعا کنید دعا کنید و ناامید نباشین خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه با بچه سالم و صالح 

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
اخی عزیزم الهی همه سلامت و شاد باشن  اشکال نداره من که مسیحیم براتون دعا کنم؟  میخام تمو ...

لطفا برای منم دعا کن دوساله منتظرم

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
2706