2737
2734

۹ روز دیگه موعدمه 

تورو خدا برام دعا کنید 

ازتون خاهش میکنم 

به همین دعاها دلم خوشه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند وقته منتظری مگه؟

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2738

تو‌فقط هجده سالته این چه طرزشه 😑😑😑😑ازدواج و‌ بچه دار شدن فقط یک بخش از زندگی هستن نه همش 

اصلا برای مادرشدن چه امادگی هایی کسب کردی چه روش های تربیتی مد نظرته. ی کم زندگی کن تجربه کن بعد ب فکر بچه باش 

حرف خودکشی هم نزن هرگز

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

عزیزم حال دل تو میفهمم با همه وجودم...امیدوارم به حق آبروی فاطمه زهرا به حق این شب قدر هر چی خیره برات اتفاق بیوفته...😢😍

یه حس غربتی دارم که از هر جمعی بیزارم ...کنار هر کسی باشم همین تنهایی رو دارم😢
الان نزدی؟ علائم چی داری؟ 

نه روز مونده 

علاعم فقط درد زیر شکم

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
الان نزدی؟ علائم چی داری؟ 

کلیم جوش زدم

با اینکه سر تاپیکای ازدواج زود هنگام باهات خیلی مخالفم و حرصمو در میاری   ولی از ته ته دلم دعا میکنم این ماه خدای بزرگ لطفشو شامل حالت کنه و صاحب یه فرزند زیبا و سال بشی و لذتشو ببری  

2706