2733
2734
عنوان

بچه ها شما بودید میرفتید خونه پدرشوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 61 پست
جریان از این قرار بود اون به من گفت چشاتو درمیارم و این حرفا فحش داد منم اومدیم خونه چندبار زنگ زدم ...

آفرین که شوهرتو محدود نکردی

خب توهم فحش دادی اونم یر به یر تمومش کنین 

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر همسرتون واقعا و خواهشانه ازتون تقاضا کردن برید ولی حرمت خودتون رو نگه دارید کامل ، بعداز اون هم ...

شوهرم ازم نمیخواد بریم. اونا هم کاری به من ندارند.یعنی اذیتم نمیکنند. من هم کاری باهاشون ندارم.

2728
2740
قهرتون سر چی بوده؟

طولانیه .یه تیکش ..من بچم شد اصلا کمک حالم نشدن بدتر اذیتم کردن اختلاف انداختن.توخونم پدر شوهرمم همیشه موقع مشکلات قهرمیکنه.بعد دوساله ونیم خودش اومد خونم ولی من هنوز نرفتم حتی عید

عزیرم سر چی نمیرفتی؟

من 7ساله عروسی کردم 1/5سال هم عقد بودیم بحث هم با خانواده شوهرم داشتم ولی هیچوقت قهر نکردم کلا باکسی تاحالا قهر نبودم

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  
عزیرم سر چی نمیرفتی؟

با سوهرم بحثم شد خونه پدرشوهرم.شوهرمم ول کن ماجرا نبود همش غر میزد و منو سرزش میکرد...بهش گفتم وا جرا نرمال نیستی درست رفتار کن...

یهو جلوی همه مادرش با لحن بدی گفت کیو میگی؟منم گفتم فلانی(شوهرم)

بعد شروع کرد تا من اتاق میرفتج پشت من غر زدن و قیافه گرفتن بزور ازم خداحافظی کرد منم ۱۰ ماه  نرفتم .تا اینکه عید شد شب عبد منتظرم بود ولی گذاشتم روز چهارم ..خودش اومد جلوی در استقبالم

یه بار دیگه هم ۳ ماه نرفتم ادم شد تا حدودی

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2706