2737
2734
عنوان

بچه ها شما بودید میرفتید خونه پدرشوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 61 پست

من که عزت نفس نمونده برام تورو نمیدونم 

من جاریم قهر کرد یک سال اونم کلی به عالم و ادم فحش داد 

آخرش پدرشوهرم اینا رفتن 

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

چجوری تونستی به پدر شوهر و مادر شوهرت فحش بدی؟؟؟

شوهرت چطور تحمل کرد؟؟

حتی تصورش هم برام عجیبه 

هر چقدر هم بد و بدجنس باشن نهایتش اینه ارتباط رو قطع میکنی 

ولی آدم باید ادب خودش رو نشون بده 

نشون بده خانوادش تربیتش کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره فحش اونم به بزرگتر زشته

همونطور که ما دوس داریم تحت هیچ شرایطی رتبطه شوهرمون با خانواده خودمون خوب باشه خب شوهرمون هم همین توقع داره البته بزرگتر هم باید ارزش خودشو حفظ کنه میتونیم جوابشونو بدیم ولی فحش نه دیگه

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  
2738
باور کن من دیدم کسی رو که ۱۰ ۱۲ سال با خانواده شوهر رفت و امد نداشته ولی بازم خواهرشوهراش یه جایی بب ...

به خاطر برادرشونه خدا به حایشه لعنت کنه عروس ماهم یه فحش های بدو....به من و خانپادم داد ولی خدا شاهده ماها به قد اون کولی بازی در نیاوردیم الان فقط به خاطر برادرم تحویلش میگیریم

به خاطر برادرشونه خدا به حایشه لعنت کنه عروس ماهم یه فحش های بدو....به من و خانپادم داد ولی خدا شاهد ...

مطمئنم بخاطر برادرشون نیست چون برادره عین خیالشم نیست ، کلا خانوادتن این مدلی ان که جذب کسی میشن که بهشون محل نمیده 

خیلی دیدم ازشون

خب چی کنم .خیلی اذیتم کردن من مجبور شدم این کاروکنم 

نه دیگه قهرو تموم کن میدونم بعضی از خانواده ها واقعا....ولی خب به خاطر بزرگیشون وشوهرامون باید کوتاه بیایم میدونی وقتی شوهرامون بفهمن مارو بنظرم حرفای بقیه باد هواس اصلن نباید اهمیت داد

مطمئنم بخاطر برادرشون نیست چون برادره عین خیالشم نیست ، کلا خانوادتن این مدلی ان که جذب کسی میشن که ...

نه مطمئن نباش یا میترسن ازش یا به اجبار مجبورن بهش بها بدن