2733
2734
عنوان

با کله ی پر از شوره ی همسرم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 35 پست
سرش رو ماشین کنین و اجازه ندین موهاش از نمره ی 4 بالاتر بره . هر روز باید سرش رو بشوره - رژیم غذائی ...

گناه داره بچم 😁

موهاشو دوست دارم

خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگم من پسرمو بردم گفت شوره نیست شوره خودش چربه ..گفت اینا پوسته س چونکه  خشکه و میخارونه هم زی ...

سر همسرم نمیخاره اصن

فکر کنم همون شوره باشه پس

خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️

شامپو هداندشولدرز سورمه ای بگیر 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2740
مال منم همینجوریه. یعنی پوسته است؟

راستش ب پسر من که اینطور گفت ..گفت اینا پوسته س و باید کف سرشو چرب کنه تا خشک نشه و کلا نخارونه یا شونه و برس را ب کف سرش محکم فشار نده موقع شونه زدن .سشوارم بدتر کف سرو خشک میکنه و..

همسر منم مدتیه مداوم داره از شامپوی کلیر استفاده میکنه به شدت راضیه و سرش خوب ‌شده 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین اگه تیکه های سفید بزرگن پوسته است.اگه مثل گرد ریزه اون شوره است.من خودم هزارتا شامپو عوض کردم.کلییر، فولیکا،سلنیوم سولفاید، صحت و...

همه چیز زدم بعد یه بار شامپو آی پلاس آبی گرفتم خیلی خوب بود.برای موهای خشک بود.پوسته های بزرگ که از سرم جدا میشد یهو محو شدن.تاثیر خوبی داشت.الانم اویدرم میزنم

خواهرمم داخل حمام با سرکه سیب سرشو ماساژ میداد میگفت خوبه

من رزماری پرژک زدم موهام دسته دسته میریخت 😭😭😭قطعش کردم.

به موی من خیلی میسازع

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2706