2410
2553

خانوما همسرم خیلی سرش شوره داره 

شامپوی سولفوریک اسید هم کارساز نبود واسش

راه حل مثبتی که جواب گرفته باشین ندارین؟

همیشه لباساش پر از شوره میشه

خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️

مثل شوهر من،ی هفته س شماپو کلیر میزنه بهتر شده

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

جدی سولفوریکم میزنن درست نمیشه؟

سموم بدنشون ریاد شده

پیشنهاد میکنم طب سنتی برید 

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2714
شورس یا پوسته؟؟

نمیدونم والا 

ی چیزای سفیدن 

مگه فرق دارن؟ 

خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️

پرژک‌رزماری

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
جدی سولفوریکم میزنن درست نمیشه؟ سموم بدنشون ریاد شده پیشنهاد میکنم طب سنتی برید 

اره 

اصن جواب نداد

پوسته باشه چی؟

راستش پسر من 14 سالشه سرش پره ..بردم دکتر (طب سنتی)گفت اینا شوره نیست پوسته س ..باید همیشه بعد حمام کف سرش را چرب کنه ..

.

کلا گفت شوره خودش چربه ولی اینا پوستس هر چی هم بخارونه بیشتر میشه دقیقا پسر من اینطوره میخارونه بیشتر میشه 

2706