2733
2739
عنوان

آیا این کار توهین هست یا کار بذی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارم برام خ مهمه،،از از دست دادن کارم خ وحشت دارم

نگران نباش چیزی نمیشه . کسی هم با حجاب زشت نمیشه . یه جاهایی لازم انعطاف به خرج بدیم عزیزم و نه برای رضایت رئیس برای رضا خدای مهربان . اصلا میتونی با خدا امشب عهد ببیندی که حجابت رو همیشه داشتی و خدا به جای این شغل  رو برات برای همیشه نگه داره هر شغلی که دوست داشتی

عزیزدلم معلومه دلت پاکه،ایشون نباید از رو عکس کسی رو قضاوت کنه،شما بی منظور اون عکسو گذاشتی،قصدت مخالفت با این شبها نبوده که،قربونت برم الهی شما خیلیم مؤمنی قلبتم پاکه،خدا تو قرآن گفته:ما روز قیامت طبق دل محاسبه میکنیم،عزیزم همه چی به دِلِه،در آخر به ایشون ربطی نداره شما چه عکسی میذاری فدات بشم من.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2731
عزیزدلم معلومه دلت پاکه،ایشون نباید از رو عکس کسی رو قضاوت کنه،شما بی منظور اون عکسو گذاشتی،قصدت مخا ...

بخدا ژل تازع زدم ذوق قیافه جدیدم دارم انقد ذوق دارم مامانم میگ دیوونه شدی،،بخدا از ذوق گذاشتم خدا خودش نیتم میدونه کمکم کنه رییسمم راجع بهم فکر بد نکنه اهراجمم نکنه

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

وا. به حق چیزهای ندیده و نشنیده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

واااا ، نه 😐

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2738

میدونم عزیزم که منظوری نداشتی،قربونت برم من عزیزم با دل پاکت واسه خودت دعا کن اخراج که نشی هیچ روز به روزم موقعیت کاریت اونجا بهتر شه،قربون دل پاکت برم

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.