2733
2734
منم بعد از نه سال فک میکردم خوب هستن! ولی امروز حرفایی شنیدم که پشت سرم گفتن! که از ظهر تاحالا فقط د ...

فدات شم پشت سر که میگن اصلا اهمیت نده مهم اینه جلو روت اذیت نکنن احترام بگین کسی ک پشت سر حرف میزنه متعلق ب همون پشته

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات شم پشت سر که میگن اصلا اهمیت نده مهم اینه جلو روت اذیت نکنن احترام بگین کسی ک پشت سر حرف میزنه ...

تا درمورد طلاق دادن منم حرف زده بودن! درصورتی که من اصلا با شوهرم مشکلی ندارم!!!!!!!!! حرفایی که اصلا ادم شاخش در میاد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

چرا باید بچزونمشون وقتی بی احترامی ندیدم ..

اگرم شوهرم بخواد بهشون بی احترامی کنه من جلوش وایمیسم چون خانواده ی اول شوهرم اونا هستن رفتار با اونا نشون میده که چقدر به منم ارزش میده 

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  
تا درمورد طلاق دادن منم حرف زده بودن! درصورتی که من اصلا با شوهرم مشکلی ندارم!!!!!!!!! حرفایی که اصل ...

خانواده شوهر همینه خواهی نخواهی هیچوقت از جون و دل نمیپذیرنت همیشه فک میکنن عروسی بهتری میتونستن داشته باشن

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
تا درمورد طلاق دادن منم حرف زده بودن! درصورتی که من اصلا با شوهرم مشکلی ندارم!!!!!!!!! حرفایی که اصل ...

این حرفو از کی شنیدی به کسی که خبر میاره و میبره اعتماد نکن

2706