2752
2734
خانواده شوهر همینه خواهی نخواهی هیچوقت از جون و دل نمیپذیرنت همیشه فک میکنن عروسی بهتری میتونستن داش ...

وای دقیقاا مادرشوهر من همش به شوهرم جلو من میگه این کی بود گرفتی در صورتی که ما ازشون خیلی سرتریم چه مالی چه فرهنگی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده شوهر همینه خواهی نخواهی هیچوقت از جون و دل نمیپذیرنت همیشه فک میکنن عروسی بهتری میتونستن داش ...

نه بابا همه این طور نیستن

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
وای دقیقاا مادرشوهر من همش به شوهرم جلو من میگه این کی بود گرفتی در صورتی که ما ازشون خیلی سرتریم چه ...

اصلا اهمیت نده این روش خیلی جواب داده

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
2731
اینکه باهاشون کات کردم و دیدار خودمو ازشون محروم کردم😆😆😆 پسرشونم نمیره سربزنه چون بدون من جایی نم ...

شوهرت چه جور ادمیه؟ مراقبش باش

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب خدارو شکر بی احترامی ندیدی

نمیگم با خواهر شوهرامم تقریبا بحثم شده ومادر شوهرم ولی بی جوابم نموندم هیچوقتم نخاستم قهرو دعوارو کش بدم همونجا جوابشونو میدمو تمام دیگه فکر چزوندن نمیفتم😂😂

تو هرجای جهان باشی برات ازدورمیمیرم  

یه چیزی بگم نمیریزین سرم؟😐

من خودم دلم خونه از خانواده شوهرم ولی همه خانواده شوهراهم بد نیستن بخای حساب کنی واس منم بد نیستن شوهرم بده در اصل ک کاری نمیکنه ن سیخ بسوزه نه کباب

انقد صددرصد و کلی نگین

اوناهم آدمن مث خونواده خودمون

تا یه عروس میگه خانواده شوهرمو چزوندم تشویقش نکنین 

منصفانه نظر بدین

فکر کنید عروس خودتون پشتتون بد بگه دوس دارید طرف مقابل نصیحتش کنه یا چارتا کار دیگم یادش بده

هممون خوبی داریم بدیم داریم

بگذریم از کسایی که واقعا بدجنسن منظورم اونا نیستن عروس بدجنسم تا دلت بخاد داریم

2740
شوهرت چه جور ادمیه؟ مراقبش باش

ربطی نداره مردا کلا حال و حوصله جایی رفتن ندارن دوست دارن سریع بیان خونه بخوابن اون مردایی که همش خونه مامانشون تلپن که بچه ننه ان

این حرفو از کی شنیدی به کسی که خبر میاره و میبره اعتماد نکن

دوست خانوادگیمون! آخه اونم براش عجیب بود این حرفا رو و منو کاملا میشناسه که اومد بهم گفت

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
اینکه باهاشون کات کردم و دیدار خودمو ازشون محروم کردم😆😆😆 پسرشونم نمیره سربزنه چون بدون من جایی نم ...

عزیز مردی ک از خانوادش ببره رو باید ازش ترسید چون جدایی براش اسونه 

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...