2737
2734
عنوان

فکرکنم غرورشوهرم شکستم

530 بازدید | 21 پست

چندوقت می خوایم خونه بخریم هی عقب میندازه وحتی ماشین وزمینمونم فروخت واسه اینکارحالاپول گذاشته بانک میره دست میذاره روخونه ای که دوبرابرپولمون بعدمیگه بااین پول ماخونه نمیدن بااینکه پول خوبیم هست امروز بهش گفتم توهمه چی فرختی همین پولم اخر بانک می خوره وهیچی میگه ازهمه بدترسرزنشای تویه توپشتم نیستی من می خوام بهترین خونه روبخرم ولی خب نمیفهمه که روز به روز داره ارزش پول کم میشه

بااجازه

ببخشید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2795998/بیاید-دسته-جمعی-تا-افطار-۱۴-هزارتا-صلوات-بفرستیم?postId=91209294

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

حق با شماست.

پولتون هر روز داره بی ارزش تر میشه

و قیمت خونه بالاتر میره

شاید خونه ای که الان بتونید بخرید رو ۴ ماه دیگه نتونید با همین پول بخرید

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

سرزنش کردن  اثر عکس میذاره و ب تبعش لجبازی میاد 

تشویق شون کنید و ترغیب شون کنید و دوتایی بگردید دنبال خونه مناسب

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ما هم همین اشتباه رو کردیم همه چی رو پول کردیم واسه خونه الان هیچی از هر خونه ایی یه ایرادی میگیره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
میگه مگرخونه بابات چندمتربودوچی داشتی که اینجوری میگی 

بگو شوهرکردم که ازخونه بابام خونه بزرگترداشته باشم وهمه چی داشته باشم وگرنه واس چی شوهرکردم

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
2706