2733
2734
عنوان

تاپیک جامع تاسف و حال بهم خوردگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 172 پست
قربونت برم عزیزدلم فدات❤❤❤❤

خدا نکنه فدا مدا ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفممم برات 

ك تاپيك ميزني خبرم نميكني

واگذارت ميكنم به پشت سايت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
میمونمت یعنی چی ؟ Meymonmt mikhonm mn

عزیزم مخفف می مونم پیشت ،می مونمت

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
منم حالم داره از گرسنگی و روزای بلند بهم می خوره  و متاسفم عمیقا

😂😂😂😂 دوازده روز دیگه تحمل کن درست میشه

2740
متاسفممم برات  ك تاپيك ميزني خبرم نميكني واگذارت ميكنم به پشت سايت

خبر کنم میگن نوچه کشی و ... میدونستم میای ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

فدات عزیزم 😂😍منم مث خودتم 😂❤❤❤❤❤

😂😂❤

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
خبر کنم میگن نوچه کشی و ... میدونستم میای ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

غلللط كردن حاامالا😐😒😒😒😒

به چشمم نميخورد نميومدم ديه

متاسفم متاسفممم

دلمو شكوندي برو حالشو ببر با من نموندي برو حالشو ببر 

متاسفم برات برو حالشو ببر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤