2737
2739
عنوان

تاپیک جامع تاسف و حال بهم خوردگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 172 پست
منظور اینه که می مونم کنارت 😂همسرش بهش گفته خودش توضیح داد تو یه تاپیک وما را از گمراهی نجات داد ول ...

جدی،من خدا نکنه ب چیزی مغزم گیربده دیگ درگیرم تا بفهمم قضیه چیه😑نفهمم دیگ مث خوره میفته بجونم😣مرسی خانمی😀نجاتم دادی😌

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
خدا نکنه خوشگل خانوم

عزیز دلی ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن یکی گفت تو تاپیکش 😳😂😂😂😂😂

مرحله یعد از تاسف معمولا نفرینه 😶

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اره بی حاشیس😁😍

قربونت برم من ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

2728
منظور اینه که می مونم کنارت 😂همسرش بهش گفته خودش توضیح داد تو یه تاپیک وما را از گمراهی نجات داد ول ...

دشمنت شرمنده تاج سری 🌸🌸🌸

همین الان یکی تاپیک زده زنداییش به دخترش گفته دخترا پیش مردا لخت بشن مردا خوششون میاد دختره پیش داداش سوم راهنمایی و داشش لخت مینشسته ، البته سرکاریه ها 

تاسف ... تاسف .... تاسف 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
همین الان یکی تاپیک زده زنداییش به دخترش گفته دخترا پیش مردا لخت بشن مردا خوششون میاد دختره پیش دادا ...

این که احتمالا سرکاری بوده ولی به چشم خودم دیدم که مادر بی عقل به دختر ۶_۷ ساله لوندی یاد میده

این که احتمالا سرکاری بوده ولی به چشم خودم دیدم که مادر بی عقل به دختر ۶_۷ ساله لوندی یاد میده

خاک عالم ، تو هم تو اون تاپیک هستی ؟ یا لینک بدم ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2740
خاک عالم ، تو هم تو اون تاپیک هستی ؟ یا لینک بدم ؟ 

لینک بده .ممنونم

لینک بده .ممنونم

خواهش می کنم ، پاشو بیا تاسف بخور ملت رفتند سرکار 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2796172/اوه-اوه-مامانم-به-عنوان-خواهر-شوهر-غوغا-بپا-کرد?postId=91200157

خواهش می کنم ، پاشو بیا تاسف بخور ملت رفتند سرکار  https://www.ninisite.com/discussion/topic/ ...

اومدم

قربونت برم من ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

😍😍😍

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
جدی،من خدا نکنه ب چیزی مغزم گیربده دیگ درگیرم تا بفهمم قضیه چیه😑نفهمم دیگ مث خوره میفته بجونم😣مرسی ...

فدات عزیزم 😂😍منم مث خودتم 😂❤❤❤❤❤

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
دشمنت شرمنده تاج سری 🌸🌸🌸

قربونت برم عزیزدلم فدات❤❤❤❤

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.