2733
2739
عنوان

........من مامان رادوینم......................

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 39 پست
عزیزم دیدی بهت گفتم به خدا توکل کن و نگران نباش بعضی دکترا الکی ادمو میترسونن اگه خدا بخواد همه چی ممکنه خیلی خوشحال شدم انشاالله که همیشه پسر نازت صحیح وسلامت باشه ... برای منم دعا کن به حاجتم برسم
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
خدایا ممنون که هنوز یه نگاهی به دلای شکسته بنده هات میندازی

خیلی خوشحال شدمممممممممممممممممممممممم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوشحال شدم
خدایا شکرت

دعا کن بتونم یه خونه کوچولو بخرم امروز کلی با شوهرم دعوام شد خسته شدم از این زندگی خسته شدم خیلی خیلی

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=378074
خدا یا عاشقتم**** کمکممممممممم کن خداااااااااااااااا جونی
2742
خیلی خوشحال شدم.....................بهترین خبری بود که این چند وقت شنیدم.خدارو شکر .من دارم دعا ها رو میخونم و مو به تنم سیخ شده....خدا رو شکر..............دعا کنید این خدای مهربون یه نی نی به منم بده.
تو را من چشم در راهم......
مامان رادوین عزیز به خدا از خوشحالی اشکم سرازیر شد.خدارو هزامرتبه شکررررررررررررر.همیشه به یادتون بودم بازم خداروشکررررررر.خدا همه ی نینی هارو سالم و صالح حفظ کنه بره پدرومادراشون
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد

هزاران بار الحمد الله
خدایا شکرت
یا الله همه ی مریضا رو شفا بده
مامان 65 خیلی خوشحال شدم.. گریه م گرفت وقتی پستت رو خوندم.. الهی که همیشه تنش سالم باشه ... خدا واست حفظش کنه و زیر سایه ی شما و پدرش بزرگ بشه ...درسته خیلی گناهکارم لایق دعا کردن نیستم اما برای سلامتی نینیت نذر کرده بودم . ... خدا رو شکر .. خیلی خوشحال شدم

التماس دعا
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2740
واییییییییییییییییی عزیزمممممممممم
نمیدونی چقدر خوشحال شدم
خدایا شکرت صدهزار مرتبه شکرت

دعا کن ننه شممممممممممم
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

2706