2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بگین که والا از وقتی زندگی شما رو دیدم واسم درس عبرت شده😑

یا بگین که ببینم؟ اونم گفت چیو شماهم بگین مدال های ازدواجتونو که انداختی گردنت😐💔

دختری ام از دیار آرزوها آرزوهایی که به آنها دست خواهم یافت. تا اینجا اومدی لطفا یه صلوات برای من و کودکان مظلوم بفرست یدونه هم برای سلامتی خودت و خانواده ات..😍🤍خدایا که تو خداوندِ رویدادهای محالی الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2731
پس چیه؟ 

اون گفت سیمین اخه 🥲🥲🥲 تو سمیرای منی نمیدمت به کسی 🫂

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
@اوج_آسمان   زیادی قضیه رو جدی گرفتی🤣

همون موقع هم که دیدم عکسشونو جدی نگرفتم بابا😂😂

فقط میخواستم پست و عکسات تو تاپیکم نمونه همین😐😐چون بعضیا جدی میگیرن میشناسیشون که🤣

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
اون گفت سیمین اخه 🥲🥲🥲 تو سمیرای منی نمیدمت به کسی 🫂

میگن سیمین که مثلا شناخته نشم

اسممو مستعار کردن 😐😐🤣🤣

قربونت میرم من که😍😍♥♥♥

میگن سیمین که مثلا شناخته نشم اسممو مستعار کردن 😐😐🤣🤣 قربونت میرم من که😍😍♥♥♥

اهان سیمین جون 🤦‍♀️❤

عزیزی 🫂❤

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
باید بگین که والا از وقتی زندگی شما رو دیدم واسم درس عبرت شده😑 یا بگین که ببینم؟ اونم گفت چیو شماه ...

دقیقا

خیلی پرو ان😐😒

2706