2737
2739
عنوان

همسایه بیشعور بی فرهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 85 پست

اخ نگو ماهم یه بار همچین همسایه ای داشتیم نصف شب جاروبرقی میزد به برق و بچهاش ازاین طرف سالن میدویدن اون طرف و صدای پاهاشون رو اعصاب بود. اخرشم خوب نشدن. البته همسایه مادرشوهزم بودن ک جایجا شدن. ولی به حدی بود که شبا خواب رو زهرمون میکررن

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور عايق بندي ميكنن ؟كجا ميكنن ؟؟

اون خیلی هزینه داره من پرسیدم 

ینی اصلا نمیدونم خدا تو مخ اینا چی کاشته که وقتی تذکر میدی اونم خیلی محترمانه به جای اینکه خوب شن بدتر میشن

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
2728
همسایه جدید ما هم یه تازه عروس و دومادن.از وقتی شوهره ازسر کار میاد زنه اهنگ میزاره.فکر کنم میرقصه ب ...

حتما عضو کانال خانمهای قریه😂😂😂😂😂

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
بخدا همش دارم فک میکنم فردا اول صبح که خابن بشینم با لوله جاروبرقی بکوبم به سقف تا از خاب بپرن بفهمن ...

فردا صبح ک قششششنگ خوابید ی توپ محکم بردار محکککککمممممم بکوب ب سقف

نه یبار نه دوبار تا ادم بشن

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢

ساعت ۱۲ جارو برقی میکشه🙄چرا انقد بیشعور

والا ما  صبحا و بعدازظهرام میترسیم خواب باشن تازه همینطوریام به صدای پای بچه ها اعتراض میکنن بچه هامو یه سره میبرم بیرون

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
بچه ها ماشین لباس شویی روشن باشه صداش میره طبقه پایین؟

بستگی به عایق بندی خونه داره ما خونه قبلی مون همسایه هر شب دعوا داشتن سر مسایل زناشویی صداشون میومد خیلی هم واضح

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
2740
چطور عايق بندي ميكنن ؟كجا ميكنن ؟؟

عایق بندی آکوستیک برای جاهاییه که میخوان اتاق ضد صدا بسازن مثل استودیوهای ضبط موسیقی. اگر توی اینترنت بگردین انواع پنل های ضد صدا هست که به دیوار و سقف میزنن و سر و‌صدا و نویز محیط رو‌میگیره 

سرچ کنین پنل آکوستیک

مثل این سایت 

http://www.acouban.com/فروش-پنل-آکوستیک/

چقدر بی ملاحظه ست!!! میخواد شب کاراشو کنه که فردا راحت بخوابه  متوجه هم نیست شاید کسی خواب با ...

دقیقا 

من شیر میدم روزه نمیگیرم بچم فقط شبا خوب میخابه بخاطر سرصدای اینا خابم نمیبره فردا بچم بیدار میشه کلی رسیدگی میخاد با این بیخابی چکار کنم 

خدا لعنتش  کنه

اون خیلی هزینه داره من پرسیدم  ینی اصلا نمیدونم خدا تو مخ اینا چی کاشته که وقتی تذکر میدی اونم ...

واقعا حق با شماس 

ما يه بار كليد خونمون رو داديم دست برادر شوهرم كه ١٥سالشه با دوستاش دورهم باشن انگاري يكم سرو صدا داشتن همسايه كناري مون تذكر داده بود همسرم تا الان ازش عذرخواهي ميكني من كه كلي شرمندم روم نميشه تو صورتشون نگاه كنم 

ساعت ۱۲ جارو برقی میکشه🙄چرا انقد بیشعور والا ما  صبحا و بعدازظهرام میترسیم خواب باشن تازه همی ...

آره تازه فقط اون نیس کل کارای خونشو میفهمم

خیلی محکم را میرن نصف شب صدا بیشتر میاد

چند شب یبار تراسو میشوره یکساعت میسابه لامصب نمیدونم چی توشه