2737
2734
عنوان

همسایه بیشعور بی فرهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 85 پست
حالا روزه هم هستم غیبتم میشه ولی همسایه ی طبقه بالایی مام خیلی بی فرهنگن 

غیبت نیست تو این محیط

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
چند واحدس؟ چندتا خانواده زندگی میکنن؟ مدیر ساختمون ندارید؟

۶ طبقه ۱۲ واحد

بقیه همه خوبن 

فقط شانس من نمیدونم این خانمه وسواس داره هر شب تمیزکاری میکنه

چننند بار لباس چهن کردم از بالا آب ریخته رو لباسام دوباره شیتم 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مستاجریم بخدا همین دو ماه پیش بخاطر سروصدا خونمونو عوض کردیم  واقعا این چیزا حق الناس نیس؟

منم دوسال با همسایه نفهم افتادم تا شش صبح کاروانسرا بود هر شب .خیلی سخته همسایه نفهم بخاطر همین عاشق خونه ویلایی ام.اونا مستاجرن؟

2728
تو هم وقتی خوابیدن چهار دفعه با دسته تی بکوبی سقف اونوقت حساب کار دستش میاد

بخدا همش دارم فک میکنم فردا اول صبح که خابن بشینم با لوله جاروبرقی بکوبم به سقف تا از خاب بپرن بفهمن ما هر شب چی میکشیم 

ولی من از دلم نمیاد میدونم خودم

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
2740
۶ طبقه ۱۲ واحد بقیه همه خوبن  فقط شانس من نمیدونم این خانمه وسواس داره هر شب تمیزکاری میکنه ...

تو هم صبح اول وقت صدای تلوزیونو زیااااد کن نذار بخوابه

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

منم ی روز ساعت هشت صب لباسشویی زدم اخه همسایه پایینی تا صب بیدار بودن بهد میخوابیدن اونموقع خواب بود بعدش نمیدونید چکارم کرد ی چیز مثل اچار فرانسه گرفت دستش و هی میکوبید ب در هال و اتاقو دیوونم کرد دیوونه بود

مستاجریم بخدا همین دو ماه پیش بخاطر سروصدا خونمونو عوض کردیم  واقعا این چیزا حق الناس نیس؟

یکار یادت میدم هروقت اعصابتو خورد کرد انجام بده

برو سیم های پشت ایفون اونا ک رنگیه برن بهم زنگ خونشون صدا میده

میره میبینه کسی نیس

دوباره بزن

میاد خونه دوباره بزن

دهنسو سرویس کن تا اروم بشینه از ترس دزد ب ر ی نه ب خودش

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢

چقدر بی ملاحظه ست!!!

میخواد شب کاراشو کنه که فردا راحت بخوابه 

متوجه هم نیست شاید کسی خواب باشه یا نخواد روزه بگیره 

چی بگم بهشون تذکر بده گلم

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹

صابخونه ماهم دیشب سروصدا میکردن اما ما انقدر خسته بودیم با همون صدا خوابمون برد

ادمای خوبی ان البته فقط مهمون دارن خیلی سروصدا میکنن

یبارم مهمونشون اشتباهی در واحد مارو باز کرد🙄😄

دیگه هروقت مهمون دارن دروقفل میکنم