2737
2734
عنوان

همسایه بیشعور بی فرهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 85 پست
نه خانوم اينجوري هم نيست. بهش گفتم بچه ات از صبح تا ساعت ١٠ و ١١ شب بدو بدو كنه. بعد از اون فكر ميكن ...

خدا هیچوقت ی بچه رو بخاطر ی نیازش ک بازی کردنه نمیزنه فلج کنه .مگه اون میدونه ک حق الناس چیه ..اگه میخواست بلایی بیاد سر پدرمادرش میومد. 

اگه واقعا ادم مذهبی هستی یکم اطلاعاتتم ببر بالا ایشونو و بخصوص همسایشونو ما اصلا نمیشناسیم که بخواد ...

عزیزم من الان تو نت سرچ کردم و گفتم.  گفتم اگر ما نشناسیم گناهش گردن ما نیست! اما اگر آبروی اون طرف برده بشه و خودش اون حرفو بشنوه و ناراحت بشه گناهش گردن بازگو کننده غیبته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقت كردين تو هر تاپيك با هر موضوعي يه حجت الاسلام حتما براي ارشاد حضور داره؟  اينم از دستا ...

دقیقا 

انگار از مریخ اومدن

ملت دارن چه گناهایی میکنن اونوقت من یه درددل کردم شد گناه کبیره 

استغفرالله

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
عزیزم من الان تو نت سرچ کردم و گفتم.  گفتم اگر ما نشناسیم گناهش گردن ما نیست! اما اگر آبروی اون ...

عزیزم من باااور کن من تا حالا این خانمو ندیدم فقط صداشو یبار شنیدم 

تازه اگه بشناسمم مهم میس برام چون من از خدامه حرفامو بشنوه بلکم یکم رعایت کنه والا

2731
عزیزم من الان تو نت سرچ کردم و گفتم.  گفتم اگر ما نشناسیم گناهش گردن ما نیست! اما اگر آبروی اون ...

خوب مگه خودش اینجاس که بشنوه عجبا

اون فک کنم الان دیگه کاراشو کرده تخت خوابیده😁

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
خوب مگه خودش اینجاس که بشنوه عجبا اون فک کنم الان دیگه کاراشو کرده تخت خوابیده😁

نه هنوز بیداره 

فک کنم سحری خوردن یکم از کاراش مونده میخاد انچام بده که فردا قشنگ تا لنگ ظهر بخابه و پا شه از خونه تمیزش لذت ببره

فردا چنان از خاب بپرونمش  

من كه واگذارش كردم به خدا. گفتم خدايا خودت ميبيني الان كه ميدونن باعث اذيت ما هستن دارن اين كارا رو ميكنن. خودت با عدلت باهاشون برخورد كن. من كه ازشون نميگذرم. 

فقط خدا رو شكر ميكنم كه مستاجرن

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2740
خوب مگه خودش اینجاس که بشنوه عجبا اون فک کنم الان دیگه کاراشو کرده تخت خوابیده😁

ای بابااااا. من هرچی سعی کردم روشن کنم نشد.مثل اینکه سوء تفاهم پیش اومده .دوباره پیامامو بخونین