2733
2734
عنوان

دارم میمییرم😭😭😭😭😭خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 114 پست
عزیزم از اون جملت اصلا خوشم نیومد که گفتی دوست صمیمی عشقم.میفهمم حستو،ولی شوهرت.......

عزیزم بهمون ظلم کردن همشون حتی شوهرم😭😭

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلن ازپیام دادنش معلومه قصدبهم زدن آرامشتوداره 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
کاش جدا میشدی قبل بارداری

میخواستم جدا شم نذاشت نذااااشت😭😭😭

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
عزیزم بهمون ظلم کردن همشون حتی شوهرم😭😭

گلم تو داری عشقم خطابش میکنی این درحالیه که بچه ی شوهرت تو وجودت داره رشد میکنه بیخیال توروخدا چه عشقی ظلمم کرده باشن به هرحال تو الان متاهلی و تعهد داری

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2740

خب اگه همدیگه رو میخواستید که الان ازدواج نکرده بودی عزیزم

شما حتی بارداری

پس چرا خودتو الکی درگیر میکنی؟؟؟

اگه اون ادم واسش مهم بود هر طور شده باهات ازدواج میکرد نه اینکه الان تازه فیلش یاد هندستون کنه

میخواستم جدا شم نذاشت نذااااشت😭😭😭

من دوس ندارم بیشتر از این سرزنشت کنم .فقط میگم به فکر اون طفل معصوم باش😞😞💜💜

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
خب اگه همدیگه رو میخواستید که الان ازدواج نکرده بودی عزیزم شما حتی بارداری پس چرا خودتو الکی درگیر ...

😔نگو عزیزم نگو اینجوری بابام ک فهمید باهمیم تو اتاق زندانیم کرد تهدیدم  کرد به جونش�😭😭😭مجبورم گرد جدا شم گوشیمو گرفتن ببهش گفتن فلانی داره ازدواج میکنه دست از سرش بردار ب منم همینو گفتن هزارتا نقشه و کلک نگو اینجوری

😔نگو عزیزم نگو اینجوری بابام ک فهمید باهمیم تو اتاق زندانیم کرد تهدیدم  کرد به جونش�😭😭😭مجبو ...

خب حتما اونو لایق دخترش نمیدیده دیگه عزیزم

والا منم دختر دارم و همیشه میگم اگه عاشق کسی بشه که لیاقت نداشته باشه میبندمش به تخت و ترکش میدم

پدر شما هم مثل منه حتما و نمیخواد دختری که با هزار بدبختی به اینجا رسوندتش راه اشتباه رو بره

2706