2703
2553
عنوان

دارم میمییرم😭😭😭😭😭خانوما

1946 بازدید | 114 پست

امشب بدترین شب عمرمه😭😭😭😭انگار دست کردن توی سینم قلبمو دارن فشاااار میدن برام دعا کنین یا بمیرم یا معجزه بشه اگه بچه تو دلم نبود امشب خودمو کشتهههه بودم😔😔😔

تاپیک قبلیم گفتم اتفاقی دوست صمیمی عشقمو دیدم حالا ببینین چ پیامی بهم داده😣😣😣خدا منو بکشه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

چه سخت 

ولی بیخیال گذشته الان شوهر داری و یه بچه تو شکمت بهش فکر نکن

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
اینارو دوست عشق سابقت فرستاده ؟

ن خودش فرستاده

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
اگه آدم درست و حسابی بود اصلا پیام نمیفرستاد که ذهنتو درگیر کنه

دقیقا! چه جنسای بنجلی به اسم عشق به خودمون انداختیم

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅
2706