2733
2739
عنوان

دارم میمییرم😭😭😭😭😭خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 114 پست
قصدش از ازدواج با تو چی بوده آیا

😔😔دوسم داشته شاید

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه سخته...امیدوارم مهر شوهرتربه دلت بیفته ...گاهی نمیشه با تقدیر جنگید باید عادت کرد باید ساخت تو اصلا هرزه نیستی متاسفم واسه اونایی که اینو بهت گفتن قلب و احساس ادم دسته خودش نیس و شوهرتم که میگی در جریان بوده هر چقدر که مغز سعی میکنه با منطق فراموش کنه قلب نمیزاره برات بهترینارو میخام امیدوارم خدا خودش کمک کنه و با اومدن بچت توام مهره شوهرتم بدلت بیفته برلی عشقه سابقت ارزوی خوشبختی کن تا این ارزو از طریق کاینات به خودت برگرده

چه سخته...امیدوارم مهر شوهرتربه دلت بیفته ...گاهی نمیشه با تقدیر جنگید باید عادت کرد باید ساخت تو اص ...

من جز خوشبختیش از خدا هیچی نمیخوام

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2731

منتظرم یکی بره تاپیک بزنه بگه فلانی از خودت و تاپیکت متنفرم

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
عزیزم پدرم بدون هیچ شناختی از روی دوتا عکی پروفایلش اینکارو کرد الان خودش هزاربار پشیمونه  شوه ...

الهی ...

سخته واقعا عزیزم 

ولی هیچ اتفاقی خالی از حکمت خدا نیست 

هرچی بوده گذشته 

تو الان یه مادری اگه تا الان خودت رندگیه خوبی نداشتی ولی از الان به بعد مادر یه طفل معصومی مدیونشی اجازه بده اون زندگی خوبی داشته باشه 

ا

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
2740

میخوام درکت کنم ولی نمیتونم...فقط از ته دلم برای خودت و زندگیت دعا میکنم امیدوارم گذشته رو فراموش کنی وبه حق همین شب های عزیز خدا مهرشوهرتو به دلت بندازه

خواهش میکنم یکم به بچه ات فک کن اون چه گناهی داره؟؟؟