2733
2739

شما بهشون تا چه حد تو کارای خونه کمک میکردین ؟ باید استراحت مطلق باشن ؟ یا بهتره فعالیت داشته باشن ؟ خطر ایست قلبی توی دوره های چهار پنج شیمی درمانی ممکنه ؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی کارای خونه باید کمکش کنید عزیزم 

اروم باش کنارش باشین چون مامان این روزا بیشتر به شمااحتیاج داره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
توی کارای خونه باید کمکش کنید عزیزم  اروم باش کنارش باشین چون مامان این روزا بیشتر به شمااحتیا ...

میخوام کمکش بکنم اما خودمم درگیری دارم ی وقتا واقعا نمیشه خودش انجامـمیده براش ضرر داره؟

ببین عزیزم، من پدرم سرطان داشتن، بدنشون بعد از شیمی درمانی بسیار ضعیف میشه، حتما باید کمک پیششون باشه ، از زمان شیمی درمانی تا چند روز سعی کنید کسی باهاشون روبوسی نکنن، همه جا تمیز باشه ، چون بدنشون به باکتری بسیار بسیار حساسه و ممکنه بدتر بشن، سعی کنید غذاهای مقوی بهشون بدید و البته چیزی که دوست دارن، بهشون فشار نیارید

سرطان سینه سمت چپ

من خاله های همسرم دارن. هر دوتاخاله اش. اولش خیلی ناتوان شدن و درد داشتن. ولی بعد خوب شدن. الان من ۱۵ساله عروسشونم. قبل از ازدواج من داستن. حتی بکیسثشون شاغله. فقط یکیشون موهاش ریخت

من خاله های همسرم دارن. هر دوتاخاله اش. اولش خیلی ناتوان شدن و درد داشتن. ولی بعد خوب شدن. الان من ۱ ...

ینی کارای خونه اونقدر براش ضرر نداره؟ خود دکترش گفت فعالیت داشته باشه خودشو نندازه ..اما سرطانش از نوع بدخیم هست خطر ایست قلبی چطور؟