2733
2734
عنوان

خانومای عزیز مادرم سرطان داره کسی تجربشو داره لطفا بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 41 پست
سرطان سینه به غدد لنفاویشم رسیده بود منظورته؟چرا سکته کرد عزیزم ؟بخاطر شیمی درمانی؟

عزيزم كلا سينه نبود،غدد لنفاوي بود

من ٩،١٠ سالم بود كه مبتلا شد 

ميگفتن به خاطر شيمي درمانيه 

مليكا هستم🥰
عزیزم داروهای تک دهقان رو بگیرید واسش، سرچ کنی کانالش رو میاره، رو مادربزرگ من عالی جواب داد، کامل خ ...

واقعا همون که ماه عسل اومد؟ چقدر طول کشید خوب شدن و د. چه مرحله بودن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادرم سرطان دارن. وقتایی که حالشون خوب هست خودشون تنها از خونه بیرون میرن و کارهاشون رو میکنن. عزیزم توانایی هاشون رو به هیچ وجه ازشون نگیر. روحیه و انگیزه. ما وقتی فهمیدیم مادرم سرطان دارن با اینکه از درون زار میزدیم ولی انقدر مسخره بازی و خنده کردیم که خود مادرمم با این قضیه مثل یک بیماری ساده برخورد میکنه. مادر منم سرطان سینه بدخیم داشتن بعد زد به ریه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
من مادرم سرطان دارن. وقتایی که حالشون خوب هست خودشون تنها از خونه بیرون میرن و کارهاشون رو میکنن. عز ...

خدا کمک کنه بهتون عزیزم 

مادر من به جاییش نزده فقط ی مقدار لنفش درگیره که اونم سرطانی نیست ...ممکنه ضرر داشته باشه؟ بخدا ما خیلی شادیم خود مامانم راه نمیاد با ما

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
2731

ببخشید ولی باور نکنید. من خیلی ها رو دیدم که به به این دارو ها رو آوردن و فوت کردن

خدا کمک کنه بهتون عزیزم  مادر من به جاییش نزده فقط ی مقدار لنفش درگیره که اونم سرطانی نیست ... ...

ممنونم عزیزم. ایشالا خیلی زود مادرتون حالشون خوب شه. ایراد نداره انقدر شما عادی برخورد کنید تا این دیوی که از این بیماری توی ذهن مادرتون هست نابود شه. خوب خدا رو شکر که غدد لنفاوی درگیر نیست

ممنونم عزیزم. ایشالا خیلی زود مادرتون حالشون خوب شه. ایراد نداره انقدر شما عادی برخورد کنید تا این د ...

اخه سرطانی نیست ولی التهاب داره من میگم شاید نمیخوان بترسونن مارو وقتی نوشته سرطانی نیست پس جای نگرانی نداره دیگه درسته؟

اخه سرطانی نیست ولی التهاب داره من میگم شاید نمیخوان بترسونن مارو وقتی نوشته سرطانی نیست پس جای نگرا ...

نه عزیزم نگران نباش.سرطان شوخی نداره که دکترها بخان از یک چیز به این مهمی ساده بگذرن. الان توی ریه مادرم یه لخته خون هست تا الان ۴ بار فقط سیتی اسکن و عکس هسته ای گرفتن. ببین حتما درخواست عکس هسته ای بدین از مادرتون. عکس هسته ای تمام اندام ها رونشون میده و خیالتون راحت میشه که مشکلی ندارن

2740

عزیزم بیشتر از فعالیت نوع تغذیه شون مهمه! یک سری چیز ها توی دوران شیمی درمانی ممنوعه! اون ها رو سعی کن رعایت کنید! روحیه هم مهمه! چون در صورت ضعیف و ناتوان انگاشته شدن از طرف اطرافیان بدن سیستم ایمنیشو ضعیف میکنه و شروع میکنه به آسیب رسوندن به خودش! مقاله اش انگلیسیه اگر مایل بودی بگید براتون بفرستم

عزیزم بیشتر از فعالیت نوع تغذیه شون مهمه! یک سری چیز ها توی دوران شیمی درمانی ممنوعه! اون ها رو سعی ...

بفرست عزیزم ممنونم

آره همونه، قبل اینکه داروهای اونو استفاده کنن عمل انجام دادن و سینه و لنف رو کامل خارج کردن، بعدش دکتر شیمی درمانی نوشت سنگین و گفت ریه هاش هم درگیر شدن، اما ما مردد بودیم، از بعضی ها هم شنیده بودیم تک دهقان رو ولی باور نمیکردیم، رفتیم روستاشون، با چندتا از مریضها که بهبودی کامل پیدا کرده بودن و اونایی که در حال مصرف دارو بودن صحبت کردیم، خیلی رو نظرمون تاثیر گذاشت، خلاصه دارو ها رو گرفتیم و همزمان بردیم برای پت اسکن، عکس اون نشون داد توده های تو ریه اش سرطانی نیستن، ولی خب لنفش که درگیر شده بود رو خارج کرده بودن،

گفتیم فعلا شیمی درمانی انجام نمیدیم تا بدنش ضعیف نشه، داروهای تک دهقان رو که شروع کردیم حالش بهتر و بهتر شد، الانم ماهی یه بار میره جراح معاینه میکنه سینه و لنف دیگه اش رو، آزمایش تومور مارکر هم دو یا سه بار دادن که بعد مصرف داروهای تک دهقان هیچ مشکلی نداشتن، یک سال و نیمه هم گذشته، و شکر خدا خیلی سرحال و عالیه..

غیر دارو های تک دهقان ما اینا رو هم میدادیم : لیمو فریز شده رنده شده همراه با زردچوبه و کمی فلفل سیاه، زنجبیل تازه، فقط یک ماه دم کرده کلپوره چون سمی هستش، آب میوه های طبیعی که آنتی اکسیدان بالایی دارن، مخصوصا اونا که رنگشون قرمزه

ایشالا مادر شما هم خوب خوب میشه، به نظرم برین روستای تک دهقان، با خودشون و مریض هاشون حرف بزنین بعد تصمیم بگیرین

ما با یه خانمی حرف زدیم که سرطان حتی به استخونهاش هم رسیده بود، و نزدیک مرگ بود، ولی با داروهای تک دهقان حالش کاملا خوب شده بود

خودمم، نه بیشتر نه کمتر