2733
2739
عنوان

طلاهامو فروختم براي رهن خونه😢😔كلي گريه كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3513 بازدید | 221 پست
من افسردگی شدید گرفته بودم.کارم فقد گریه بود شوهر منم قول داد خونه رو میزنم ب نامت و نزد گف بعد عید ...

شوهر منم طلاهامو فروخت ب عنوانی ک خونه بنامم بزنه بعدش نزد 

ی وام گرفتیم ی مقداریشو رف طلا گرف ب عنوانی ک سود کنه منم برش داشتم نزاشتم بفروشه گفتم دگه واس خودمو ب عنوان اونایی ک فروختی هرچند کمتر بود

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
نمیشد منطقه پایین تر خونه ارزونتر برید مجبور نشی بفروشی یا حداقل نصفشو میفروختی

هر جا رفتيم فوقش بيست يا سي تومان ارزون تَر بود شوهرم گفت ارزش ندار تازه كوچيك بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال طلا داشته باشی آرامش نداشته باشی چه ارزشی داره

من ۱۴ ساله کار میکنم ۵۰ گرم طلا ندارم هرچی دراوردم فقط خرج سفر شده عاشق سفرم که الانم به لطف دلار محروم شدیم ازش

بیخیال من از خدامه شوهرم بفروشه بریم خونه رهنی چیزی کنیم از شر خونه مادرشوهر راحت شم قبول نمیکنه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2728

حدود سه سال پیش

یادمه وقتی داشتم طلاهامو واسه رهن میفروختم شوهرم بغض کرده بود و به خواهرش میگفت تو باهاش برو من دلم نمیاد طلاشو ازش بگیرم توی طلا فروشی اونهمه طلارو ریختم جلو دست یارو وزن کرد و قیمت داد  دیدم کمه آستینمو دادم بالا گفتم اینام هست اینارم بشکن بیزحمت 😐😐😐 مرده گفت اولین زنی هستی ک با لبخند طلا میفروشی اون روز خوشحال بودم ک اول زندگی نزاشتم شوهرم دستشو جلوی کسی واسه قرض دراز کنه بهم قول داد میخره البته با اینکه اونارو فروختم بازم یه مقدار تو خونه داشتم تا سال بعد باز موعد خونه شد اینبار براش راحتتر شده بود بازم طلاهای گذشته و جدیدم رو فروخت بازم قول داد میخره 😐😐😐 الان دیگه حرفش ک میشه میگه دلت خوشه هاااا پول کجا بود آخه حتی پول لباس و خرجی هم نمیده بهم 😐 اینا برام مهم نیست من حتی پس اندازی هم ک مال خودم بود و ازش بیخبر بود بهش دادم ک تحت فشار نباشه چون آدم پول پرستی نیستم ولی چند شب پیش برای همیشه از زندگیم قطع امید کردم وقتی بعد از کلی غر زدن و دعوای بیخودیش گفتم اگه میدونی منو نمیخوای بگو که برم گفت هرررری 😐😐😐😐😐 همونجا فاتحه زندگی و شوهرمو خوندم 😔😔😔😔😔😔

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

شوهر من ۵۰ ملیون بدهی داشت طلاهامو خواست بفروشه ندادم .حتی ۱ انگشتر هم ندادم چون دیگه مطمعن بودم هیچ وقت پولی نخواهد داشت برام طلا بخره ولی اگه تو دادی فروخته اگه میتونی بهش بگو رهن خونه رو به نام تو کنه ینی قول نامه به نام تو باشه

2738
منم قراره بفروشم واسه خونه خریدم حتی ماشینمم😢😢😢😢

بهترین کار رومیکنی هیچی بهترازخونه خریدن نیست من جای شما بودم تازه باذوق برای خریدخونه طلامیفروختم اصلا هم حسرت نمخوردم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
خواهر به خودت سخت نگیر منم النگو دارم خوشگل خارجی ...همیشه خدا میگم به شوهرم بیا برشون دار بفروششون ...

منم اگه يه چيز ميخريد دلم نميسوخت ولي داديم رهن خدا ميدونه سال ديگه چطور بش

من مطلقه ام پیش خونوادمم مامانم میگه خونه بگیر ب هیچکسم نگو شاید ی روز بابات باهات سر لج افتاد گفت ب ...
ناراحت نباش عزیزم امامانت راست میگه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

باید ببینی عاشق شوهرتی یا نه؟اگه عاشقی بیشتر خودشو دوس داری یا کادوشو؟نمیشه گفت ارزش هر دو یکیه!باید انتخاب کنی...کاری رو یا انجام نده مِن بعد یا انجام میدی محکم و قوی باش خوشحال باش وگرنه کاری ک ناراحتت کنه انجام ندی بهتره هیچ ارزشی هم نداره....واضح بگم واسه خاطر عشقت زندگی مشترکتون طلا فروختی حالا کادو بود ک بود اونی ک کادو داده مهمتره ک زیر فشار نرفته پس الان باید شادِ شاد باشی....منم پارسال ده روز بعد عروسیم سرویس طلا و چهارتا النگو و گردنبندمو ک خیلی سنگین بود زیر لفظیم بود فروختم بدون یه قطره اشک....منم مستاجرم

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

بچه ها به نظرتون ....شغل همسريه جاييه که نميتونيم اونجاخونه بخريم خب؟به نظرتون پيش شغل شوهرم کرايه بشينيم ياجايي پايين تر بخريم اصلأتحمل تنهايي رو هم ندارم نميدونم چيکارکنيم

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
حدود سه سال پیش  یادمه وقتی داشتم طلاهامو واسه رهن میفروختم شوهرم بغض کرده بود و به خواهرش میگ ...

چقد ناراحت شدم😔

متاسفانه بعضیا خوبی بهشون نیومده  و فک میکنن حالا چ خبره و من چ تحفه ای هستم

خدا ب دلت ارامش بده

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....