2733
2734
عنوان

طلاهامو فروختم براي رهن خونه😢😔كلي گريه كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3485 بازدید | 221 پست
طلا ثانيه اي تو ايران  انشالله كارت راه بيوفته ولي دعا نكن بره بالا وگرنه من بيشتر غصه ميخورم ...

عزیزم .😘

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
من خودم اعتقاد ندارم ولی میگم شاید کسی دعایی چیزی کرده باشه؟🤔

میدونی من خودمم دارم ب این نتیجه میرسم چون واقعا بی دلیل از من بدش میاد مثلا از سر کار میاد میرم پیشوازش با روی خوش به دخترم میگه سلااااام بابایی بعد واسه من یه اخم میکنه و میگه چخبر اون لحظه واقعا قلبم بدرد میاد و بغض میکنم تو دلم  میگم خب من الان گناهم چیه همش با تهدید و توهین باهام حرف میزنه راستش دیگه دارم شک میکنم به جادو جنبل چون توی خانواده و فامیلشونم همه اهلش هستن .مخصوصا ک خواهرشون عروس عمه ی خودش بود اما مشکلاتی داشتن با نقشه مادرشوهر و برادرشوهرم پسره رو گول زدن طلاقشو گرفتن و بلافاصله و زن یکی دیگه شد و اون عمه شون همه جا زندگیه مارو نفرین کرده 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دلیلش اینه که شوهرم هر روز رابطه میخواد منم قبول نمیکنم 

چی بگم والا هرکدوممون یه دردی داریم 😧

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
میدونی من خودمم دارم ب این نتیجه میرسم چون واقعا بی دلیل از من بدش میاد مثلا از سر کار میاد میرم پیش ...

ببين يه كاغذ كه توش قران نوشته باش تو كاسه اب تميز بزن ابش خيلي كم چهار طرف خونت بريز يه كوچولو نمك هم جدا چهار طرف خونت بريز با دم در خونت كه در ورودي سالن بريز هفت دفعه لا حول ولا قوه بخون با سوره ناس انشالله خوب ميشه 

صد. بار هم بگو يا ودود بخون به اب بده شوهرت بخوره

2731
من يه بار اختلاف و دعوا داشتم اين كارو كردم خوب شد

کاغذی ک توش قرآن باشه یعنی هر سوره ای فرق نداره ؟

سوره مزمل بخون.یس معذوتین.سوره و ایه هایی که واسه علاقه بین زن و شوهره.تو اینترنت سرچ کن.

چشم مرسی 💖💜

2738
من بابام بدهی داشت  طلاگرمی ۳۰۰بود ۲۵میلیون فروختم بهش دادم طرفای ۸۰وخرده ای گرم بودن شوهرم ج ...

بابا طلا که چیزی نیست ...برا باباها جون بدی هم کمه😘😘😘

دمت گرم حتما بابات از داشتن همچین دختری حسابی کیف میکنه

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

فدا سرت گلم منم پارسال یکی از النگوها م را دادم شوهرم فروخت برا رهن مغازه چون پول تو دستمون نبود ولی خدا را شکر پول چند تا از توش در اومد نگرفتم ولی رزقم خدا را شکر جور شده البته شوهر من دوتا شغل دارند زندگی ها سخت شده خدا به دادمون برسه