2733
2734
عنوان

بارداری با وزن بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 80 پست
چجوری باردار شدی 

بچه اولمو دو ماه اول ال دی خوردم پریودم منظم شد بعدش دو دوره لتروزول و کلومیفن خوردم.دومی رو دوماه ال دی خوردم ۵ کیلو هم کم کردم شدم سومی رو داشتم میرفتم باشگاه که کم کنم اصلا فکرشم نمیکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جديدا شروع كردم ورزش ميكنم ورزش مخصوص بارداري تا حالا نميتونستم سركار ميرفتم اين دوماه اخرو جبران ...

اره خیلی خوبه مخصوصا ماهای اخر...چون باعث میشه ایشالا راااحت ترزایمان کنی به سلامتی💜

خدایاشکرت
😂😂😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

یه دکتر تغذیه سال 96 رفتم بالای 80 

زنان زایمان سه تا رفتم چاق بالای 100

متخصص داخلی که زیاد میرم آقا هستن کلا چاق 

سونوگرافی رفتم ماه قبل فقط اون یه دونه لاغر مردنی بود دماغشو میگرفتی جونش درنیومد اینقدر لاغر بدد

دکتر پوست و مو سیزده تا رفتم فقط یکیشون لاغر بود 😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2731
بچه اولمو دو ماه اول ال دی خوردم پریودم منظم شد بعدش دو دوره لتروزول و کلومیفن خوردم.دومی رو دوماه ا ...

زنده باشن واسم دعا کنید 

واسه حاجتم ک بچه دارشم واسم صلوات بفرست لطفاً ک لطف خدا شامل حالم بشه ۵سال منتظرم🙇🙇
دوست من بود ٤٦ كيلو و پلي كيستيك بعد دوماه اقدام باردار شد

عه؟ واقعا؟ خدا از دهنت بشنوه😘😘

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2740
دوست من بود ٤٦ كيلو و پلي كيستيك بعد دوماه اقدام باردار شد

راستی قرص یا آمپولی هم مصرف میکردن؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
گلم منم تپلم تازه ام رفتم اقدام شنیدم باشگاه تو اقدام خوب نیست جلوی لانه کزینی رو میکیره یجورایی اج ...

عزیرم بستگی به ورزشش داره دیگه..نمیخوادکه وزنه سنگین بزنه کلی ورزش هس مثه یوگاوامادگی جسمانی..بدنسازی سبک اشکالیم ندارن💜

خدایاشکرت
گلم منم تپلم تازه ام رفتم اقدام شنیدم باشگاه تو اقدام خوب نیست جلوی لانه کزینی رو میکیره یجورایی اج ...

آخه میگم برم تا لاغر شم ک زودتر نتیجه بگیرم

واسه حاجتم ک بچه دارشم واسم صلوات بفرست لطفاً ک لطف خدا شامل حالم بشه ۵سال منتظرم🙇🙇
۲۲ کیلو کم کرده بودم یه هو خود به خود باردارشدم

خود به خود که نبوده  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
عه؟ واقعا؟ خدا از دهنت بشنوه😘😘

اره عزيزم ولي خيلي بيخيال بود رمز موفقيتشم همينه اصن نميدونست تخمك گذاري كي اتفاق ميفته واسش مهم نبود

بعد ماه اول اقدامش ٢٠ روز پريودش عقب افتاد اصن نگران نشده بود رفت سفر ماه دوم باردار شد

من دوستم اینجوری بود تازشم 40کیلوبود😐😒 باردارشد توهفت ماهگیش معلوم شوبارداره شایدباورت نشه اصلا شک ...

آخی خدارو شکر. میدونی بعد چند وقت اقدام باردار شد؟