2733
2739
عنوان

بارداری با وزن بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 80 پست
من رفتم برای چکاب قدوزنمو گفتم گفت اوکیه بعد دستشو ک ب شکمم زد صداشو برد بالا گفت چربی گرفته کم کن چ ...

خودشون از دنیا چاق ترن😐هرچی من دکتر رفتم تمام چاق😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امكانش كه هست ولي ميتركي تا زايمان 

ورم فشار ديابت مسمويت بارذاري خفگي نوزاد 

زايمان طبيعي كه نميشه تو اين وزن

سزارينم خطرناكه

كلي عوارض داره خودكشي مگه ميخواي بكني

من با ٨٢ كيلو باردار شدم مث سگ پشيمونم هنوز ٢ ماه مونده به زايمانم فك كنم تا اخرش ١٠٠ كيلو بشم

2728
منم وزنم بالا بود پلی کیستیکم بودم باردارم شدم ۳تا بچه دارم حاملگی هامم خیلی راحت بود البته تو حاملگ ...

چجوری باردار شدی 

واسه حاجتم ک بچه دارشم واسم صلوات بفرست لطفاً ک لطف خدا شامل حالم بشه ۵سال منتظرم🙇🙇
2738

بچه ها این سوالمو اگه دیدین تو رو خدا ج بدین

من خواهرم وزنش پایینه ۴۶ کیلو و دکتر گفته پلی کیستیکه و سخت باردار میشه. کسی اینجا هست لاغر باشه و پلیکیستیک باشه و تجربه بارداریشو بگه. سخت باردار شدید یانه؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
بچه ها این سوالمو اگه دیدین تو رو خدا ج بدین من خواهرم وزنش پایینه ۴۶ کیلو و دکتر گفته پلی کیستیکه ...

من دوستم اینجوری بود تازشم 40کیلوبود😐😒 باردارشد توهفت ماهگیش معلوم شوبارداره شایدباورت نشه اصلا شکم مکم نداشت مدادبود😂

خدایاشکرت
وای چه خوب!! اخه من هر کی را دیدم یا بایپس معده کرده یا حلقه گذاشته و.... 

ن‌بابا کافیه فقط طرف بخواد بخدا میشه

من خودم خودمو ول کرده بودم نشسته بودم ب خوردن

شدم۸۵کیلو🤦‍♀️

دیگه ب خودم اومدم و رسوندم فعلا خودمو ب۶۷

دکترم گفت چهار پنج کیلو  دیگع اضافه داری

قدمم۱۷۰

منم باشگاه میرم تا کم کنم واسم دعا کنید ۵سال منتظرم واسه بی بی مثبت 😥😥😥

گلم منم تپلم تازه ام رفتم اقدام

شنیدم باشگاه تو اقدام خوب نیست جلوی لانه کزینی رو میکیره یجورایی اجازه نمیده سفت شه نطفه

البته هنوز ار دکترم نمرسیدم

تو از دکترت پرسیدی میری باشگاه؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗