2726
عنوان

بارداری با وزن بالا

688 بازدید | 80 پست

سلام من وزنم ۱۲۰کیلو و پلی کیستیک هستم آیا امکان هست با این وزن و اوضاع تخمدان هام باردارشم

واسه حاجتم ک بچه دارشم واسم صلوات بفرست لطفاً ک لطف خدا شامل حالم بشه ۵سال منتظرم🙇🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه باید وزنتو کم کنی حتما برای تخمدانتم حتما باید تحرک داشته باشی و ورزش کنی 

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

اصلا ریسک نکن من با 92کیلو وزن باردار شدم پوستم کنده شد الان همش مریضم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

من شنیدم پلیکیستیکها حتما برای بارداری باید وزن کم کنن

البته اطلاع دقیق ندارم☺

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

خواهر منم تنبلی شدید داشت 85 کیلو بود رفت دکتر گفت تنها راه درمانت کاهش وزنه اونم ر4ت پیش پزک تغدیع و باشگاه وزنش رسید به 60 حامله شد دوای درد همه ی تنبلی تخمدانها ورزش و کاهش وزنه

یکی از فامیلا خیلی چاقه از ۱۲۰ شاید بیشتر دوتا بچه داره.منظورم اینه هیچکاری بدای خدا نشد نداره.

اما برو باشگاه رژیم بگیر هم تو روحیت تاثیر داره هم زودتر به هدفت میرسی انشاالله

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

بعدازاتمام پریودماساژ قسمت رحموتخمدانهاتوانجام بده عزیزم..عرق بومادرانم گاهی بخورورزشم کن من جاریم بااینکارا باردارشدتوام به امیدخدامیشی..دسته خداچیزی نیس که اینکارا❤💜❤

خدایاشکرت

منم وزنم بالا بود پلی کیستیکم بودم باردارم شدم ۳تا بچه دارم حاملگی هامم خیلی راحت بود البته تو حاملگی بیشتر از ۷ کیلو اضافه نکردم کنترل میکردم.سه بارشم سزارین شدم خیلی هم راحت بود ولی خب حواسم به همه چی بود همه چی رو کنترل میکردم 

2706