2733
2734
عنوان

یا حسین( با نیت وارد شویم)

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما برای منم خیلی دعا کنید.. یکساله منتظر بچه م.. خسته م.. زندگیم بدجور بهم ریخته.. میترسم بخاطر مشکلم از چشم شوهرم بیفتم.. عاشق بچه ست.. منم همینطور.. خیلی حالم بده‌‌.. خواهش میکنم دعا کنید همین ماه خدا بهم بچه سالم و صالح بده.. به حق امام حسین و حضرت علی اصغر😢

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2731

امام حسین فدای مظلومیتت بشم اقا تو رو به جگر پاره پاره شده ی برادرت حسن جان.گره کار و زندگی برادر منم که همنامه برادر مظلوم و غریبت هست رو حل کن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

لطفا بنیت برادرم حسن یه صلوات بفرستید انشاالله حاجت روا شید 🙏

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
خانما برای منم خیلی دعا کنید.. یکساله منتظر بچه م.. خسته م.. زندگیم بدجور بهم ریخته.. میترسم بخاطر م ...

ایشالا به حق شیش ماهه امام حسین خدا دامنتو سبز کنه ایشالا باردارشی گلم 

منم منتظرم خدا به منم بده ایشالا

2740
ایشالا به حق شیش ماهه امام حسین خدا دامنتو سبز کنه ایشالا باردارشی گلم  منم منتظرم خدا به منم ...

ممنون عزیزم انشالله هردومون اینماه مادر بشیم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

یا امام‌ حسین خودت میدونی من انقققددد بدبختی و مصیبت دارم ک درست بشو نیست.شفاعتمو پیش خدا کن.(من باهاش قهرم.صدامو نمیشنوه)بهش بگو ایی خدا تو انققدد ظلم کردی درحق این بندت و خانوادش ک حتی خودتم نمیتونی درستش کنی.لاقل جونشو بگیر

یاا امام حسین از خدا مرگمو بخواه.

دلم پره حسرته.بهش بگو حسرت مردنو دیگه تو دلم‌نذاره.

نمیکشم.ازش بخواه سال ۹۸ اخرین ساله زندگیم باشه.

خسته ام‌خسته.من چ گناهی کردم ک باید انقد زجر بکشم.تو صدامو بهش برسون.😔😔😢😢😭😭😭😭😭😭😭تورو به حق دست قطع شده باب الحوائج.نجاتم‌بده

😢😢😢😢

2706