2737
2739
عنوان

خواهر م داره مثل همیشه با بچه های تخسش سرم آوار میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 172620 بازدید | 450 پست

خواهر ادم قدمش روی چشم ادمه 

ولی اونم باید درک کنه

یکاری کمک کنه

جمع و جور کنه

یچیز دستش بگیره بخره بیاره

الان ک ماه رمضونه اگه روزه نمیگیره خودش یچیز برا خودشون بپزه

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
بخدا به بی خیالی نمی زنم و زندگیم داغون میکنن فقط روزی چن بلر چایی نبات روی فرشام میریزن اب مرتقال ب ...

اونا میان  هتل. مسافرت  کیف کنن.

تو هم خدمتکاری

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته از قبل اینکع بیان به مامانت بگی ببرتشون اونجا ،بابات بره بیرون سیگار بکشه ،یا تو بگی بعد از دو ،سه  غیر مسقیم که گرونیه و خرج هابالارفته کارشوهرم سخته اعصاب نمونده برامون خودش میگیره مطلب 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

استارتر اعصابم از وقتی تاپیک زدی خط خطیه هنوز

منو نیگاه

اگه اومدی تاپیک زدی ک خواهرت رو رد کردی و راهش ندادی می بخشمت وگرنه حلالت نمیکنم ب این‌ شبای عزیز😫😫😫😭😭😭

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728

عزیزم فقط همینو بگم که اگه به این وضع ادامه بدی در حق خودتو شوهرت وبچت خیییییییلی ظلم کردی

مهمون ،تو این گرونی،به این پرویی،کنه و......

خییییلی پرو هستن بخدااا😒😠😡

کلی حرصم گرفت

مخصوصا از اون شوهر بیشعورش که تو این گرونی انگار زن حامله ویار داره وهی سفارش میده.

عزیزم  دوبار که جواب تلفن وآیفن و....ندی 

شاید اونم شاید به خودشون بیان

اگرم میگی میرن آبروتو میبرن .بذار ببرن ،به درک،خودتو شوهر وسلامتی بچتو به خطر میندازی که همچین آدمایی آبروتو نبرن.

همون بهتر که ببرن.بیخیال بابا

آرامش خودتو بچسب، زندگیتو بچسب

یک مااااه زلزله وچند ماه هم پس لرزه و......

وووووش بخدا کوه صبری که فوق العاده این صبرت اشتباهه

شوهر م میگه میرم قلیون میخرم به خاطر اونا قلیونی میشم ولی من میگم نه بخدا حتی اگه مو ادم بکشی اون قر ...

استارتر 

تاپیکتو تا نصفه خندم

بیشتر از این نمیتونم بخونم از حرص... 

نچیزی که خواستم بگم  خودت گفتی، خودت هم میگی خر تر از شما پیدا نمیکنن!!! 

تا کسانی مثه تو و شوهرت نباشن، کسانی مثه خواهرت و شوهرش نمیتونن سوءاستفاده کنن! 

میگن همیشه آدمی که ظلمو میپذیره به اندازه آدمی که ظلم میکنه، مقصره!!! 

میترسی اگه بگی نیان، خواهرت بره فامیلو پر کنه؟! 

فک نمیکنم الان خانواده خودت تعریف خوبی ازت بکنن. 

احتمالاً فامیل پشت سرتون میگن این بیچاره ها چقد ساده ان!

والاااا

آسایش خودتو فدای حرف فامیل میکنی؟ 

ضمناً این نوع رابطه تو و خواهرت رابطه خواهری نیست عزیزم... 

2738
شوهرش همش تو خونه میمونه اصلا بیرون نمی ره منم باید مرتب چادر و روسری سرم باشه شوهرم دوس نداره جلو ش ...

وای خوب به بابات بگو بیرون خونه سیگار بکشه نمیشه که یماه بیان خونه شما

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
شوهرش همش تو خونه میمونه اصلا بیرون نمی ره منم باید مرتب چادر و روسری سرم باشه شوهرم دوس نداره جلو ش ...

یا خداااا شوهرش دیگه واسه چی میاد اینقد میمونه

چن بار ک بهونه اوردی خودش دیگه نمیاد

خودش باید بفهمه 

فکرشم عذاب اوره

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

شوهرم واسه سحری بیدار کردم دل م نیومد یع سر نزنم به. تاپیک  

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

من یه صبح تا عصر میخام برم خونه خواهرم هزار دفعه میگم ببخشید دردسرت دادم.. کلی عذاب وجدان دارم ک اومدم مزاحم شدم.. بعد این خانواده چطور اینقدر بیخود هستن؟؟؟ بگو تقسیم کنید.. هر هفته یه جا باشن.. انگار مجبورن شوهری کنن ک راه دوری هست... ترسید بترشه

نظری کن به دلم... حال دلم خوب شود.   
استارتر  تاپیکتو تا نصفه خندم بیشتر از این نمیتونم بخونم از حرص...  نچیزی که خواستم ...

اره هر کدوم از قوممون نگه اون ابجیم و شوهرش که مشهد ن میگن میدونم میگن اینا ساده ان 

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

ببخشید بی عرضه ای بی زبون نیستی بخاهرت داره ازت سو استفادهمیکنه خجالت میکشی بگی نمیخام سواستفاده کنیبزن در ک و ن ش نهذیتا یه سال قهره یا بات سزرسنگینه

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا
من یه بچه هشت ماهه دارم تو این مدت که اونا هستن ارامش برام نمیزاره اون عادت داره تو رامش بخابه ولی م ...

والا من بهت حق میدم اگه هم هرکی بگه واااا خواهرته فلانه این حرفا چیه میزنی خودش جای تو میبود فرار میکرد

ب نظرم خودش خیلی بی ملاحضه اس سه تا بچه کوچیک اونم یک ماه خب بره یه ماهه ی سوییت اجاره کنه یا هرچی خدایی سخته 

شوهرت مشکلی نداره؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2706