2410
2716

دوستان موضوع اینه که خواهرم میخاد به مدت  یک ماه بیاد خونه من بدبخت  الان  شایدد بگینخواهرته  بیادمگه چیه؟ الان توضیح میدم ابجیی من عروس راه دور شده خانوم سالی سه چهار بار میان شهر ما یعنی مشهد اینجا خونه مادرم نمی ره چرا که بابام سیگار میکشه میگه برا بچه هاش ضرر داره سه تا بچه شیر به شیر داره بزرگی شش سالشه دومی چهار سال کوچیکی دو سال و نیم خونه ابجی دیگه ام نمیره که شاغله و از صبح تا ظهر خونه نیست(معلمه) خونه داداش نمیره که زنش بد اخلاقه اون داداشم که مجرده هیچی بالاخره میاد از اول تا آخر خونه من چرا چون از همه بی زبون ترم حالا جرا اذیتم الان میگم

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چخبره يه ماه با سه تا بچه؟ 

اونم تو اين گروني...

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2714

من یه بچه هشت ماهه دارم تو این مدت که اونا هستن ارامش برام نمیزاره اون عادت داره تو رامش بخابه ولی میان سر و صدا دارن تا بچم میخا به گریه و جیغ داد بیدارش میکنن دیگه خواب نمی ره و انقدر اذیت میکنه که نگو از خستگی. و بی خوابی فقط یک سره گریه هست کارش

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2706