1735
1707

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

چه مقاوتی    

😂😂😂😂😍😍😍😍💗💗💗💗

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
1718

یاس یاس زاده😁

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

اسم فامیل بازی میکنین با تاپیک😂

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
از امضات که باز خواهرت پیدات میکنه😂

نه😂😂یبار تو یه تاپیکی گفته بودگ خرمشهریم تاپیکامو دیده بعد فهمید منم

عضو نی نی سایت نیس خواننده خاموشه

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
1760
1759
اها.پ ایندفعه رو خدا بخیر کنه😆

😂😂😂اره دیه شماره ندارم

۲تا داشتم با دوتاش تو نی نی سایتم

ایمیل هم بزنی باز شماره می خواد

استارتر دوتا کاربریت لو رفت!!!

فک کردی میتونی سرکارمون بذاری؟؟؟

الآن به نی نی یار میگم بترکونتت که اینجوری بقیه رو سرکار نذاری!!!

(پیرو کارآگاه بازی بعضی نی نی سایتیا😂😂😂)

فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈72.200👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(65)...😋😋😋
1651