2733
2739
عنوان

متوکلوپرامید

| مشاهده متن کامل بحث + 20833 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم متوکلوپرامید فقط در حد چند روز داروی بدون عارضه هست توی طولانی مدت عوارض شبیه پارکینسون ای ...

عزیزم اخه ذومپریدون بهم نساخت اصلا نمیدونم چیکار کنم موندم واقعا 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2728

برای حالت تهوع دیمن هیدرینات و حتما امتحان کن.عالیه.

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه
برای حالت تهوع دیمن هیدرینات و حتما امتحان کن.عالیه.

اره اما نباید سرخورد بخوره و قطع کنه دکتر واسه بارداریم داده جرات نکردم بخورم

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2738
اره اما نباید سرخورد بخوره و قطع کنه دکتر واسه بارداریم داده جرات نکردم بخورم

نه اصلا عوارض خاصی نداره .من خودم بارها و بارها امتحان کردم.بنظر من که عالیه

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه
نه اصلا عوارض خاصی نداره .من خودم بارها و بارها امتحان کردم.بنظر من که عالیه

باشه عزیزم امتحان میکنم بعد به دخترم هم میگم به خدا خسته شدم ذومپریدون اصلا خوبم نکرد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم از متوکلوپرامید بهتره یا نه یا عوارض کمتری داره 

من خودم یه بار متوکلوپرامید خوردم ،کارم به بیمارستان کشید،البته خوب تشخیص دادن که بهش حساسیت دارم.من بهت قول میدم اگه یه بار دیمن هیدرینات و بخوری  از شدت اثرش شگفت زده میشی.چون خودم یه مدت بدجور درگیر حالت تهوع بودم و شب و روز کارم گریه بود

من خودم یه بار متوکلوپرامید خوردم ،کارم به بیمارستان کشید،البته خوب تشخیص دادن که بهش حساسیت دارم.من ...

باشه عزیزم حتما امتحانش میکنم منم از عوارض متوکلوپرامید میترسم اخه یه مدت خوردم خیلی بی قرار شدم و دیونه میشدم ولی حالا اینو امتحان میکنم عزیزم ممنونم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم اخه ذومپریدون بهم نساخت اصلا نمیدونم چیکار کنم موندم واقعا 

کلا مشکل معده خیلی بد دردیه من خودم هم درگیرم.یکم رعایت نکنم درد شدید معده و سرفه های دائمی میاد سراغم.همه ش به خاطر اسید معده ست که میاد بالا.

معده ای که مشکل دار شده فقط باید مراقبش باشی وگرنه نمیشه که همیشه دارو مصرف کرد.

من مشکل حادم توی دوماه با دمپریدون و اس امپرازول حل شد ولی همیشه رعایت میکنم الان ۹ ماه میشه که موقع خواب ۳ تا بالش میزارم زیر سرم!در واقع نشسته میخوابم   اونقدر که میترسم سرم رو پایین بزارم.فقط یه شب با یه بالش بخوابم فرداش از درد معده میمیرم   

کلا مشکل معده خیلی بد دردیه من خودم هم درگیرم.یکم رعایت نکنم درد شدید معده و سرفه های دائمی میاد سرا ...

من همه ی این علایمی که گفتمو دارم به خدا خیلی مراعات غدایی میکنم ولی اعصابمو بهم ریخته چون هنوز با حالت تهوع شدید  اینی کنار نیومدم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706