2737
2739
عنوان

خیالای بد و عجیب من

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 203 پست
چه ترسناک منم یه وقتایی تو ماشین یکی تو ذهنم میگه بچه رو بنداز بیرون

من از خودم خیلی میترسم 

بعضی وقتا کاردی چیزی دستم باشه همش میترسم یه موجود دیگه ای بیاد دستای منو بگیره باهاش با چاقو حمله کنه به بقیه

یا بچه های کوچولوی مردم رو که تازه به دنیا اومدن میبینم فکر میکنم الان اگه اشتباهی یه چیز خیلی معمولی مثل اتو یا مبل یا سنگین تر مثل کمد الان بیفته رو بچه درجا میمیره بعد باز میترسم یکی بیاد تو وجودم همچین کاری رو واقعا بکنم برا همون همش خودمو از اون بچه دور میکنم یا فکرمو مشغول میکنم 

اه خیلی بده

تف به این روزگار... همتون بیاین یه تف کنین دلمون خنک شه!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا ؟؟ بهتره اگه جدی میگی با دکتر مشورت کنی خیلی خطرناکه و اینجور افراد هستن که یهو بهشون حمله دس ...

وایییی نگووووو الان فک میکنم بیمار روانی ام.

تاحالا که همچین کارایی نکردم فقط از ذهنم رد میشن

همیشه م بعد اینکه میترسم ازین چیزا خودم کلی میخندم به خودم که چقد مث این قاتلای سریالی فک میکنم

تف به این روزگار... همتون بیاین یه تف کنین دلمون خنک شه!!!!
اقا من وسواس نوشتنی دارم. همش با انگشتم مینویسم رو پام. یا یه شکلای متقارن میشکم بعد تو ذهنم یه خطشو ...

تروخدا اینم وسواسه؟؟؟ اخه منم همش اینکارو میکنم😂😂😂😂😂😂بچها قرارمون فردا جلو در تیمارستان😂😂😂😂

اقا نترسونمون.‌من همینجوریشم میگم‌مشکل روانی دارم یا نه. نکنه واقعا دیوونم؟ 

وای من فکر می‌کنم دارید شوخی می‌کنید

من‌ وسواس فکری دارم اما نه در این حد که دوستان میگن 

این وحشتناکه که تو ذهن بیاد به کسی آسیب بزنید 

اگه واقعا چیزایی که میگین شوخی نیست بنظر من مشکل جدی و بزرگیه 

2738
وای دقیقا مثل من ادم منفی نیستم اما از دست این فکرا واقعا کلافه میشم ...یعنی همه چیزایی که دوستان گف ...

منم وسواس خوندن دارم بعلاوه ی اون افکاربدمیرم بیرون همه چیزوبازدبخونم ازتابلوهاوبیلبورداگرفته تانوشته های روی دیوارآخرش سردردمیگیرم همه دکترلازمیم بخدا

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
وایییی نگووووو الان فک میکنم بیمار روانی ام. تاحالا که همچین کارایی نکردم فقط از ذهنم رد میشن همیش ...

نمی‌دونم عزیزم اما اگه حتی تو ذهنت این چیزا هست زنگ خطره 

همه ی کسانی که باعث انفاقات بد برای عزیزانشون شدن از اول که قاتل نبودن مشکل پیدا کردن‌و درمان نکردن و مشکلشون و بیماریشون شدت پیدا کرده تا جایی که فکرشونو عملی کردن 

من واقعا فکر کردم شوخی میکنی اما اگه جدی میگی با یه روانشناس مشورت کن‌ جدی بگیر 

من تا مراسم خاکسپاری طرف هم میرم شده تا یه ربع هم گریه کردم

اخ اخ دقیقا...من فک میکنم شوهرم مرده تشیع جنازش میکنم گریه میکنم بعد چند وقتش ازدواج میکنم و خیلی خوشبختم بقران همه اینارو تو چند دقیقه میاد تو سرم کسخولم بقران...یا همش میگم من اگه سرطان بگیرم یا یه مریضیه بد دیگه ای اطرافیان چیکار میکنن میشینم رفتار هر کدومو تصور میکنم وااای دیوونه ام من میدونم 

2706