2733
2734
عنوان

خیالای بد و عجیب من

1371 بازدید | 203 پست

شمام شده مثه من همش تو ذهنتون تصویرسازی بد بکنین

مثلا من تو ماشین که نشستم بچم تو بغلمه یهو توی ذهنم میاد که بچم از پنجره افتاده تو  خیابون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره من شوهرم دير مياد خونه انقد اينجا تاپيك خيانت خوندم همش ميگم نكنه رفته دختر بازي

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

آره من قبلا خیلی از این فکرا داشتم.الان تا میاد تو ذهنم سریع حواسمو پرت میکنم. یه لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم‌میگم. یجا خوندم وقتی فکر بد به ذهنتون  سید اینو بگید. 

2738
مثلا چی

من تو ماشین دارم‌میرم.میگم الان یه کامیون میاد از پشت ترمزش بریده میزنه لهم میکنخ😐

یا میگم الان ماشین میپیچه میخوره یجای من له میشم.😐

یا وقتی بچه یکیو بغل میکنم بعدا میگم وای خوب شد سر نخورد پام بچشون بخوره زمین و ...😐

2706