2733
2739

چند سال پیش ما یه همسایه داشتیم ماه رمضونا فتیر درست میکرد. خیلی خوشمزه بود. امروز یه جایی احساس کردم بوش میاد. دلم خواست 😁

خانومای اراکی کسی دستورشو میده به من؟؟؟

در میان همه ی همهمه های دنیا قصد دارم زنی خوشبخت باشم 🍀

اره واقعا خوشمزس 

شکرشم زیاد نیست خوبه 

البته بلد نیستم فقط خوردم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره واقعا خوشمزس  شکرشم زیاد نیست خوبه  البته بلد نیستم فقط خوردم

بوی فتیره فک کنم از خودش بهتره لامصب

من اون موقع ها سنی نداشتم وگرنه حتما دستورشو میپرسیدم 😁

ی بار فتیر خوردم تو عمرم اونم تو دوران بچگیم شوهرخواهرم اینا اورده بودن ولی انقد ک دوسداشتم یادم مون ...

شاید یکی بیاد دستورشو بده ما هم یاد بگیریم ☺

2738
بگو اگه خوشمزه س 😍

خیلیییی خوشمزس امتحان کنین حتمااااا

خمیر نونوایی میگیریم یا خودمون ددست میکنیم....بعد تو یه قابلمه پیاز داغ میکنیم با زرد چوبه و نمک و ادویه دلخواه (اگر دنبه و روغن حیوانی باشه عااالی میشه طعمش)بعد خمیر و داخل موادمون ورز میدیم بعد دور دستمون میپیچیم میذاریم تو همون قابلمه این طرف و اونطرفش بپزه نوش

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
خیلیییی خوشمزس امتحان کنین حتمااااا خمیر نونوایی میگیریم یا خودمون ددست میکنیم....بعد تو یه قابلمه ...

مرسی عزیزم 😍

حتما امتحانش میکنم