2737
2739
بچه ها می میخونم شما دست بزنید  ماشالله ماشالله  ماشالله  ماشالله ماشالله  م ...

👏👏👏👏👏👏👏

یک عدد آدم کوچولوعه افسرده😞😭 وخیلی حساس توروخدا دلمو نشکونید😘
ازش بدم میاد😊 همچنین از خدایی که اینو افرید

همینی ک اینقد بدت میادازش دوروز دیگه اگه آه و نفرینش بلندبشه و ناراضی باشه ازت تموم زندگیت ک هیچ تموم روح و روانوخودت ب گند کشیده میشه ، و همینطور اگ دعات کنه زندگیت بهشت میشه ....

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من بابام رو دوست دارم روش هم خیلی حساسم کسی هم دوست ندارم راجب باباش اینجوری حرف بزنه خودت لال ش ...

دیروز بچه سه ساله خواهرشوهرم گفت بابات بیشوره.داشتم میخوردمش😐پدرومادرهر قدر هم اخلاقشون تند باشه این جواب زحماتشون نیست.😐

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
رو چشمم😂😂😂😂

چشششششمت بی بلا

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2738
همینی ک اینقد بدت میادازش دوروز دیگه اگه آه و نفرینش بلندبشه و ناراضی باشه ازت تموم زندگیت ک هیچ تمو ...

وقتی از اتاق زایشگاه اومدم بیرون تف کرد تو صورتم وتا زمانی که میگفتمش بابایی میگف زهرمار از نفرینش ابایی ندارم

جان عزیزت لایک نکن  
2706